d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter > Temat Oficjalny
Prev1454647484986Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 13 2013 09:27am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 13 2013 09:39am
Quote (1970 @ May 13 2013 05:27pm)
ktury polecasz?


wszystkie dobre, zalezy jaki playstyle masz
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
May 13 2013 12:56pm
Troche dziwna ta gra. Zagralem 4 mecze pvp, dostalem za to prawie 4 tys pkt glory. Kupilem jeden item i sprzedalem za 70 tys ad. Dobry biznes na poczatek.
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
May 13 2013 02:23pm
poleci ktoś jakąś łatwą klasę pvp minded na początek ?
najlepiej jakby ktoś guide zarzucił :<
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 13 2013 02:25pm
Quote (Madrista @ May 13 2013 09:23pm)
poleci ktoś jakąś łatwą klasę pvp minded na początek ?
najlepiej jakby ktoś guide zarzucił :<


rogue op
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 13 2013 02:28pm
Quote (Madrista @ 13 May 2013 21:23)
poleci ktoś jakąś łatwą klasę pvp minded na początek ?
najlepiej jakby ktoś guide zarzucił :<


gwf jest kurewsko prosty
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 13 2013 02:54pm
jako grasz wiza polecam wiza, mały lvl jeszcze ale przyjemnie się gra i jest dość mobilny
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
May 13 2013 03:11pm
nazwa naszej sekcyjnej gildii ?
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 13 2013 03:13pm
Quote (Madrista @ 13 May 2013 22:11)
nazwa naszej sekcyjnej gildii ?


aristocracy
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
May 13 2013 03:16pm
Quote (OneMoreRep @ May 13 2013 09:13pm)
aristocracy


rzart?
e: shard dragon ?

This post was edited by Madrista on May 13 2013 03:18pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1454647484986Next
Add Reply New Topic New Poll