☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Neverwinter > Temat Oficjalny
Prev
1
45
46
47
48
49
86
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 14857
Replies: 850
Track Topic
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#461
May 13 2013 09:27am
Quote (Lander @ 13 May 2013 17:15)
http://nw-forum.perfectworld.com/showthread.php?182621-gt-Master-List-of-Class-Builds-lt
ktury polecasz?
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#462
May 13 2013 09:39am
Quote (1970 @ May 13 2013 05:27pm)
ktury polecasz?
wszystkie dobre, zalezy jaki playstyle masz
groom
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
6.66
#463
May 13 2013 12:56pm
Troche dziwna ta gra. Zagralem 4 mecze pvp, dostalem za to prawie 4 tys pkt glory. Kupilem jeden item i sprzedalem za 70 tys ad. Dobry biznes na poczatek.
Madrista
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold
:
35.00
#464
May 13 2013 02:23pm
poleci ktoś jakąś łatwą klasę pvp minded na początek ?
najlepiej jakby ktoś guide zarzucił :<
DrCox
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold
:
67.00
#465
May 13 2013 02:25pm
Quote (Madrista @ May 13 2013 09:23pm)
poleci ktoś jakąś łatwą klasę pvp minded na początek ?
najlepiej jakby ktoś guide zarzucił :<
rogue op
OneMoreRep
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold
:
0.00
Warn: 70%
#466
May 13 2013 02:28pm
Quote (Madrista @ 13 May 2013 21:23)
poleci ktoś jakąś łatwą klasę pvp minded na początek ?
najlepiej jakby ktoś guide zarzucił :<
gwf jest kurewsko prosty
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#467
May 13 2013 02:54pm
jako grasz wiza polecam wiza, mały lvl jeszcze ale przyjemnie się gra i jest dość mobilny
Madrista
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold
:
35.00
#468
May 13 2013 03:11pm
nazwa naszej sekcyjnej gildii ?
OneMoreRep
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold
:
0.00
Warn: 70%
#469
May 13 2013 03:13pm
Quote (Madrista @ 13 May 2013 22:11)
nazwa naszej sekcyjnej gildii ?
aristocracy
Madrista
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold
:
35.00
#470
May 13 2013 03:16pm
Quote (OneMoreRep @ May 13 2013 09:13pm)
aristocracy
rzart?
e: shard dragon ?
This post was edited by Madrista on May 13 2013 03:18pm
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
45
46
47
48
49
86
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact