d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev14546474849116Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Oct 10 2012 02:21am
Quote (2007 @ 10 Oct 2012 10:19)
Nie było Cię o tej porze, ale dzięki i tak za dobre chęci. ;)


Next time zapodaj mi pmka ;)

Quote (dino99 @ 10 Oct 2012 10:19)
Ja takiej pomocy będę potrzebował przyjacielu ;>


Acc Ci wysłałem :0 dzisiaj po pracy jade po samochod i na siłke a poźniej 5-6h diablo 3 także bede na bank :)
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Oct 10 2012 02:44am
Quote (HavinGSeX @ 10 Oct 2012 10:21)
Next time zapodaj mi pmka ;)



Acc Ci wysłałem :0 dzisiaj po pracy jade po samochod i na siłke a poźniej 5-6h diablo 3 także bede na bank :)


A czym grasz ? Ja bym a2 polatał po 15:00
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Oct 10 2012 04:55am
Quote (Alyx @ 10 Oct 2012 10:44)
A czym grasz ? Ja bym a2 polatał po 15:00


Gram monkiem ^^ all rezz 550+ 50k hp 16k dmg...imo deko mało no ale zawsze coś ^^
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Oct 10 2012 05:35am
Quote (Alyx @ Oct 10 2012 08:44am)
A czym grasz ? Ja bym a2 polatał po 15:00


Ja chetnie polatam a2: p 40k dps 46k hp wd (z cain setem lolz)
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Oct 10 2012 05:50am
Quote (Rushe @ 10 Oct 2012 13:35)
Ja chetnie polatam a2: p 40k dps 46k hp wd (z cain setem lolz)


No w teamie chyba za cienki bolek będe na a2...tak mi się wydaje ehh
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Oct 10 2012 03:40pm
Quote (HavinGSeX @ Oct 10 2012 11:50am)
No w teamie chyba za cienki bolek będe na a2...tak mi się wydaje ehh

Spoko, tank sie przyda: p Bede mogl nawet w a2 popylac z cainem: D
Member
Posts: 647
Joined: Sep 28 2010
Gold: 0.69
Oct 10 2012 04:15pm
Jaki char najlepszy na tanka?
Potrzebuje zrobic cos co mi nie wykituje jak net Play Mobile nie uciagnie :D
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Oct 10 2012 11:44pm
Quote (BUILDING @ 11 Oct 2012 00:15)
Jaki char najlepszy na tanka?
Potrzebuje zrobic cos co mi nie wykituje jak net Play Mobile nie uciagnie :D


Jak Ci net rozlaczy grajac solo to kazdy char Ci padnie, niezaleznie od kosztow eq czy statow
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Oct 11 2012 12:14am
Quote (Alyx @ Oct 11 2012 05:44am)
Jak Ci net rozlaczy grajac solo to kazdy char Ci padnie, niezaleznie od kosztow eq czy statow


Zalezy, dobry barb w A1 moze przezyc imho, nawet na elite packu
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Oct 11 2012 09:08am
Quote (Alyx @ 11 Oct 2012 07:44)
Jak Ci net rozlaczy grajac solo to kazdy char Ci padnie, niezaleznie od kosztow eq czy statow


Tu się zgodze jeszcze nie slyszalem zeby komus po d/c cos przeżylo no chyba ze na sc ^^ :P rofl
Go Back To Polska Topic List
Prev14546474849116Next
Add Reply New Topic New Poll