Quote (K4ktu5 @ 1 Apr 2012 21:02)
Sadziles, ze na tej jednej plycie dadza sam klucz?
LOL, na płycie będzie nagrany plik klucz.txt a w nim cdkey, a jak. Jest też wersja elektroniczna, wtedy dostajesz tę płytę jako plik .iso do zamontowania.
Drogie to D3. Nie mam za bardzo czasu na granie, może max kilka godzin co weekend, więc za taką cenę odpada. Pewnie nie narzekałbym gdybym był w gimnazjum czy liceum, wracał codziennie o 14, zjadł obiad zrobiony przez mamę i mógł grać do wieczora, bo te 170 zł za setki czy tysiące godzin zabawy byłoby ok, ale w moim przypadku nie bardzo. Jakby kosztowało 100 zł to kupiłbym choćby miało leżeć na półce dla ozdoby, ale te 170 zł to jednak sporo.
Może później poszukam jakiegoś kombinowanego D3, ew. kupie w wakacje, chociaż cena pewnie nie spadnie do tego czasu.
Quote (dan_07 @ 1 Apr 2012 18:59)
Pre-order w Empiku kosztuje 170zł, mam zakładać, że w dniu premiery na miejscu również tyle zapłacę, czy pre-order jest zwyczajnie tańszy o te 30zł?
Nie wiadomo, w przeszłości chyba róznie bywało.
This post was edited by toyo on Apr 1 2012 01:30pm