d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev145464748492670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,130
Joined: May 24 2007
Gold: 207,126.69
Apr 1 2012 12:43pm
Quote (matik25 @ Apr 1 2012 07:40pm)
t4answers

dajmy na to że zamówię na gram.pl, zamawiając za 170 zł otrzymam klucz czy będzie to pudełko z płytą czy oCOCHODZIWKONCU


plyty + klucz lol to chyba jasne :)
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Apr 1 2012 12:44pm
Quote (Slambek @ Apr 1 2012 07:36pm)
jesli rogal moze byc prawnikiem, to kazdy inny tym predzej moze, oprocz vipszczura i mlodego997


Aha. Przyznaje racje i sie kajam :cry:
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Apr 1 2012 12:53pm
Quote (Malach @ 1 Apr 2012 20:43)
plyty + klucz lol to chyba jasne :)


zawsze lepiej się upewnić ;) dzięki
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Apr 1 2012 01:02pm
Quote (matik25 @ Apr 1 2012 07:53pm)
zawsze lepiej się upewnić ;) dzięki


Quote (gram.pl diablo3)
format 1xDVD


Sadziles, ze na tej jednej plycie dadza sam klucz?
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Apr 1 2012 01:11pm
Quote (K4ktu5 @ 1 Apr 2012 21:02)
Sadziles, ze na tej jednej plycie dadza sam klucz?

LOL, na płycie będzie nagrany plik klucz.txt a w nim cdkey, a jak. Jest też wersja elektroniczna, wtedy dostajesz tę płytę jako plik .iso do zamontowania.

Drogie to D3. Nie mam za bardzo czasu na granie, może max kilka godzin co weekend, więc za taką cenę odpada. Pewnie nie narzekałbym gdybym był w gimnazjum czy liceum, wracał codziennie o 14, zjadł obiad zrobiony przez mamę i mógł grać do wieczora, bo te 170 zł za setki czy tysiące godzin zabawy byłoby ok, ale w moim przypadku nie bardzo. Jakby kosztowało 100 zł to kupiłbym choćby miało leżeć na półce dla ozdoby, ale te 170 zł to jednak sporo.
Może później poszukam jakiegoś kombinowanego D3, ew. kupie w wakacje, chociaż cena pewnie nie spadnie do tego czasu.


Quote (dan_07 @ 1 Apr 2012 18:59)
Pre-order w Empiku kosztuje 170zł, mam zakładać, że w dniu premiery na miejscu również tyle zapłacę, czy pre-order jest zwyczajnie tańszy o te 30zł?

Nie wiadomo, w przeszłości chyba róznie bywało.

This post was edited by toyo on Apr 1 2012 01:30pm
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Apr 1 2012 04:04pm
zamowilem pre-order w empiku, mam nadzieje ze go odbiore w dniu premiery.
Member
Posts: 4,852
Joined: Dec 11 2011
Gold: 4.85
Apr 2 2012 12:57am
Z tego co widze to najtaniej bedzie wykupic abonament do wow za 80zl na allegro wtedy masz d3 za darmo warunkiem jest posiadanie wow+cata na koncie :)

Pozniej kupic sam klucz np na keye.pl > 165zl

wersja pudelkowa normalna kosztuje na keye.pl kosztuje 265zl

Sam klucz na battlenet wersja do sciagniecia kosztuje na polskie > 250zl

Szczerze mowiac to chyba dołoze 100zł i kupie wersja kolekcjonerska > 360zl zamowie z neta i w dzien premiery najpozniej bede juz mial w domu , przesylka kurierska :) albo w dzien premiery pojade do media/saturna i tam kupie takie molochy maja zawsze najtaniej bo biora hurtowo.

Btw ktos sie orientuje o ktorej godzinie dokladnie 15maja czasu polskiego startuja serwery diablo3 ??

This post was edited by maniaq on Apr 2 2012 01:16am
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 2 2012 10:23am
wuasnie zagrauem w d3 i musze powiedziec iz jest chujowe
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Apr 2 2012 02:42pm
Quote (EustachyMotyka @ 2 Apr 2012 17:23)
wuasnie zagrauem w d3 i musze powiedziec iz jest chujowe


opowiadaj
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 3 2012 08:22am
Quote (EustachyMotyka @ Apr 2 2012 06:23pm)
wuasnie zagrauem w d3 i musze powiedziec iz jest chujowe


Go Back To Polska Topic List
Prev145464748492670Next
Closed New Topic New Poll