Quote (Mantoo @ Nov 18 2011 01:35am)
dzieki dzieki dzięks, jutro powinien byc po poludniu jakos cuz ranek zajety

Ja rano na uczelnie, potem moge grac, o 18 silownia i potem dalej moge grac. Piatek w domu bo w sobote na 7 do pracy ;c
Daj mi jeszcze raz swoj nick, to od razu Cie teraz dodam