d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dc Universe Online > Oficjalnym Tematem Sie Staje
Prev1454647484977Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 17 2011 06:30pm
Quote (Mantoo @ Nov 18 2011 12:55am)
27lvl, mam teraz ten alert na bagnach ale nie ma ogarnietego teamu ;/

http://i43.tinypic.com/vr826r.jpg


mega imba 1337 eZ dual guns/fire mma k1 bjj eZZZZ

sorry za paint skilla


:lol:
okej okej
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 17 2011 06:31pm
Quote (vyyj @ Nov 18 2011 01:30am)
:lol:
okej okej


coo? <_<
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 17 2011 06:34pm
Quote (Mantoo @ Nov 18 2011 01:31am)
coo? <_<


no nic, spoko wyglada.
Wbijaj 30 i zaprosze Cie do ligi :> Jak cos to pomoge tez z questami.
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 17 2011 06:35pm
Quote (vyyj @ Nov 18 2011 01:34am)
no nic, spoko wyglada.
Wbijaj 30 i zaprosze Cie do ligi :> Jak cos to pomoge tez z questami.


dzieki dzieki dzięks, jutro powinien byc po poludniu jakos cuz ranek zajety :(
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 17 2011 06:36pm
Quote (Mantoo @ Nov 18 2011 01:35am)
dzieki dzieki dzięks, jutro powinien byc po poludniu jakos cuz ranek zajety :(


Ja rano na uczelnie, potem moge grac, o 18 silownia i potem dalej moge grac. Piatek w domu bo w sobote na 7 do pracy ;c
Daj mi jeszcze raz swoj nick, to od razu Cie teraz dodam
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 17 2011 06:37pm
Quote (vyyj @ Nov 18 2011 01:36am)
Ja rano na uczelnie, potem moge grac, o 18 silownia i potem dalej moge grac. Piatek w domu bo w sobote na 7 do pracy ;c
Daj mi jeszcze raz swoj nick, to od razu Cie teraz dodam


MantoFire taki tam fikusny
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 17 2011 06:41pm
Quote (Mantoo @ Nov 18 2011 01:37am)
MantoFire taki tam fikusny


dobra, dodalem ale jestes off :> Jutro pogramy gn
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 18 2011 03:34am
Quote (Mantoo @ 18 Nov 2011 02:55)
27lvl, mam teraz ten alert na bagnach ale nie ma ogarnietego teamu ;/

http://i43.tinypic.com/vr826r.jpg


mega imba 1337 eZ dual guns/fire mma k1 bjj eZZZZ

sorry za paint skilla


ahahahaha ta dziara i kolor, bez kitu na a4 mijam czesto podobna dziwke :DDDDDDDD
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 18 2011 06:25am
ide grac
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 18 2011 07:14am
Quote (LightMaFire @ Nov 18 2011 10:34am)
ahahahaha ta dziara i kolor, bez kitu na a4 mijam czesto podobna dziwke :DDDDDDDD


wez wypierdalaj ;d
Go Back To Polska Topic List
Prev1454647484977Next
Add Reply New Topic New Poll