d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev14546474849339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Feb 26 2012 10:10pm
Quote (imnoise @ 26 Feb 2012 17:33)
wejscie ipada 3 bedzie wiazalo sie z nowa wersja ios, czy dopiero przy premierze nowego iphone bedzie update?


juz byla informacja o aktualizacji do iOS 5.1 z rozbudowanym edytorem tekstu. mozliwe ze udostepnia go przy premierze ipada
Member
Posts: 2,064
Joined: Nov 13 2010
Gold: 16,372.10
Feb 27 2012 06:09pm
Mam pare problemow, otoz:
iPhone 4 iOS 5.0, sprowadzony z USA z karta gevey sim. Zainstalowany installous i cydia.

problemy:

-wkurwia mnie kwestia bluetooth. Nie moge sie polaczyc z zadnym innym telefonem / kompem via bt.

-czy faktycznie potrzebne jest apple ID do sciagania nawet darmowych apps'ow?

nie mam nerwow ;d ani glowy do tego telefonu
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Feb 27 2012 06:12pm
Potrzebujesz konto apple za kazdym zaraz jak cos chcesz sciagac z app store.

This post was edited by Pozer on Feb 27 2012 06:12pm
Member
Posts: 2,064
Joined: Nov 13 2010
Gold: 16,372.10
Feb 27 2012 06:43pm
Quote (Pozer @ Feb 28 2012 01:12am)
Potrzebujesz konto apple za kazdym zaraz jak cos chcesz sciagac z app store.


platne / darmowe?
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Feb 27 2012 09:59pm
Quote (onlyYou @ 28 Feb 2012 01:43)
platne / darmowe?


konto jest darmowe, ale musisz podac numer karty.
Quote (onlyYou @ 28 Feb 2012 01:09)
Mam pare problemow, otoz:
iPhone 4 iOS 5.0, sprowadzony z USA z karta gevey sim. Zainstalowany installous i cydia.

problemy:

-wkurwia mnie kwestia bluetooth. Nie moge sie polaczyc z zadnym innym telefonem / kompem via bt.

-czy faktycznie potrzebne jest apple ID do sciagania nawet darmowych apps'ow?

nie mam nerwow ;d ani glowy do tego telefonu


w iphone nie da sie przesylac nic przez bt i dlatego sie z nikim nie polaczysz. celeste dziala tylko do iOS 4.3.3 i kosztuje 10 euro po jb. na iOS 5 nie ma zadnego programu do obslugi bt

This post was edited by elfisher on Feb 27 2012 09:59pm
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Feb 28 2012 04:38am
Darmowe, i nie musisz podawac numeru karty :)
Retired Moderator
Posts: 9,334
Joined: Jun 15 2006
Gold: 5.00
Trader: Trusted
Feb 28 2012 05:58am
Quote (elfisher @ 28 Feb 2012 04:59)
konto jest darmowe, ale musisz podac numer karty.


Mozna ominac podawanie numeru karty :P


Btw juz wiem co u mnie bylo problemem. Uszkodzila sie albo karta graficzna, albo plya glowna lub tez matryca (niestety w moim macu sa karta graficzna jest czescia plyty glownej). I teraz pytanie - czy ktos sie orientuje ile moze kosztowac wymiana plyty glownej na zupelnie nowa? Dowiedzialem sie wczoraj, ze naprawa moze siegac sumy 400zl lub mniej. Numer iMaca A1224. Z gory thx
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Feb 28 2012 12:28pm
Quote (cOr @ 28 Feb 2012 20:00)


czyli glownym walorem mialaby byc zmiana ekranu. sa ploty, ze procesor to tylko poprawiony a5, nie zaden quad core.
no i ciekawe czy lte bedzie. a w sumie u nas to jest kulawe i tak.

e/ ale chyba mam stare newsy :(

http://www.engadget.com/2012/02/28/cnbc-quad-core-ipad-3-with-lte-to-be-unveiled-in-new-york/

This post was edited by imnoise on Feb 28 2012 12:31pm
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 28 2012 03:28pm
Quote (imnoise @ 28 Feb 2012 20:28)
czyli glownym walorem mialaby byc zmiana ekranu. sa ploty, ze procesor to tylko poprawiony a5, nie zaden quad core.
no i ciekawe czy lte bedzie. a w sumie u nas to jest kulawe i tak.

e/ ale chyba mam stare newsy :(

http://www.engadget.com/2012/02/28/cnbc-quad-core-ipad-3-with-lte-to-be-unveiled-in-new-york/


z tej fotki z zaproszenia mozna faktycznie wnioskowac ze zniknie guzik "home"
mam jednak nadzieje ze tak sie nie stanie :(


This post was edited by cOr on Feb 28 2012 03:29pm
Go Back To Polska Topic List
Prev14546474849339Next
Add Reply New Topic New Poll