Quote (onlyYou @ 28 Feb 2012 01:43)
platne / darmowe?
konto jest darmowe, ale musisz podac numer karty.
Quote (onlyYou @ 28 Feb 2012 01:09)
Mam pare problemow, otoz:
iPhone 4 iOS 5.0, sprowadzony z USA z karta gevey sim. Zainstalowany installous i cydia.
problemy:
-wkurwia mnie kwestia bluetooth. Nie moge sie polaczyc z zadnym innym telefonem / kompem via bt.
-czy faktycznie potrzebne jest apple ID do sciagania nawet darmowych apps'ow?
nie mam nerwow ;d ani glowy do tego telefonu
w iphone nie da sie przesylac nic przez bt i dlatego sie z nikim nie polaczysz. celeste dziala tylko do iOS 4.3.3 i kosztuje 10 euro po jb. na iOS 5 nie ma zadnego programu do obslugi bt
This post was edited by elfisher on Feb 27 2012 09:59pm