d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev14546474849211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Oct 25 2011 01:51am
13.5GB
chciałem sprawdzić na piracie jak bedzie dzialac zanim kupie. jednak widze, ze braknie mi cierpliwosci.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 25 2011 02:51am
Quote (imnoise @ 25 Oct 2011 09:51)
13.5GB
chciałem sprawdzić na piracie jak bedzie dzialac zanim kupie. jednak widze, ze braknie mi cierpliwosci.


dlatego ja wlaczylem dl na noc, jak wroce z zajec to gra bedzie juz czekac w najlepsze. napisze zapewne jak wrazenia jak sie juz oderwe. btw, koles z uk juz rano wrzucil zdjecie z bfem na ps3.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Oct 25 2011 02:54am
ja za 10 minut dostane paczke, kurier dzwonił że już jedzie
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Oct 25 2011 03:04am
ja już mam :D



This post was edited by Go_0su on Oct 25 2011 03:08am
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 25 2011 04:25am
Male problemy z odpaleniem, sterownik od amd wysypywal sie przy amd overdrive, po wylaczeniu wszystko dziala. 6850 na wysokich, poki co bez zajakniecia.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Oct 25 2011 04:30am
zainstalowane, trzeba sie przygotować na cięzki tydzień " D
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 25 2011 04:36am
Z tego co wyczytalem, mozna obejsc sprawdzania daty premiery w Polsce.

Wystarczy zainstalowac program FLYVPN i grac na dostepnych serwerach.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Oct 25 2011 04:49am
Quote (zYwi3c @ Oct 25 2011 11:36am)
Z tego co wyczytalem, mozna obejsc sprawdzania daty premiery w Polsce.

Wystarczy zainstalowac program FLYVPN i grac na dostepnych serwerach.


widziałem w statystykach gości co już ładnie natrzaskali killów, i zastanawiałem się właśnie jak to możliwe skoro premiera jest tak naprawde 27 o 1:00 w polsce ; o
Banned
Posts: 282
Joined: Oct 5 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 25 2011 05:03am
instaluje 7 na nowym kompie i jutro bedzie nolife w chuj :D
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Oct 25 2011 05:08am
ja jutro dopiero :(
w środę, 26 października 2011
Go Back To Polska Topic List
Prev14546474849211Next
Add Reply New Topic New Poll