d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Matura 2012 > Temat Oficjalny
Prev1454647484960Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
May 11 2012 02:27pm
kurwa dzisiejsza matura z fizyki (podobno zarowno podstawa jak i rozszerzenie) to byla rzeź niewiniątek :(
kurwa dobrze ze jestem po paru piwach bo mi przeszedl juz troche auto smutek
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 11 2012 03:12pm
Quote (arabb @ May 11 2012 08:46pm)
Dziś miałem ustny polski o 11, wstałem o 6, nauczyłem się, 30%, fuck yea.


60% tutaj, dzis zdawane. Jaki temat?
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 11 2012 03:13pm
Quote (Stiffus @ May 11 2012 11:12pm)
60% tutaj, dzis zdawane. Jaki temat?


Ty nie zdałeś kilka lat? xd
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 11 2012 04:25pm
Quote (Rafalek @ May 11 2012 11:13pm)
Ty nie zdałeś kilka lat? xd

Nie, po 2 klasie lo stwierdzilem, ze chce organizowac eeventy gastronomiczne I wrocilem do technikum ;)
Inb4 retard. Wiem, ze to byl idiotyzm
Member
Posts: 5,683
Joined: Apr 16 2008
Gold: 1,211.75
May 11 2012 04:31pm
Quote (Stiffus @ May 12 2012 12:25am)
Nie, po 2 klasie lo stwierdzilem, ze chce organizowac eeventy gastronomiczne I wrocilem do technikum ;)
Inb4 retard. Wiem, ze to byl idiotyzm


zajebisty pomysł
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
May 11 2012 04:33pm
jak tam matma w tym roku młodziki?
Member
Posts: 10,952
Joined: Nov 19 2006
Gold: 0.01
May 11 2012 04:44pm
Quote (kubaba5 @ May 11 2012 08:27pm)
kurwa dzisiejsza matura z fizyki (podobno zarowno podstawa jak i rozszerzenie) to byla rzeź niewiniątek :(
kurwa dobrze ze jestem po paru piwach bo mi przeszedl juz troche auto smutek


Jakby była tak łatwa jak matma rozszerzona, to nie wiem jakie by były progi na PW czy AGH.
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 11 2012 04:52pm
Quote (zidan3 @ May 12 2012 12:44am)
Jakby była tak łatwa jak matma rozszerzona, to nie wiem jakie by były progi na PW czy AGH.


Na agh liczy się 1 przedmiot rozszerzony przeciez? Nie liczac języka obcego ofc.
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
May 12 2012 02:31am
Quote (zidan3 @ May 11 2012 11:44pm)
Jakby była tak łatwa jak matma rozszerzona, to nie wiem jakie by były progi na PW czy AGH.


"łatwa" dla mnie aż tak nie była
na szczęscie nie byla mega trudna, ale ze byla latwa to powiedziec nie moge
btw pisales w tym roku czy jestes juz studenciakiem i patrzysz sobie na to z gory?
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 12 2012 03:11am
96% z angielskiego ustnego. Chujowy blad kosztowal mnie ten 1 pkt
Go Back To Polska Topic List
Prev1454647484960Next
Add Reply New Topic New Poll