Quote (zidan3 @ May 11 2012 11:44pm)
Jakby była tak łatwa jak matma rozszerzona, to nie wiem jakie by były progi na PW czy AGH.
"łatwa" dla mnie aż tak nie była
na szczęscie nie byla mega trudna, ale ze byla latwa to powiedziec nie moge
btw pisales w tym roku czy jestes juz studenciakiem i patrzysz sobie na to z gory?