Quote (VolveR @ 6 Apr 2011 21:42)
Mam problem z nawigacją. Zainstalowałem sobie iGo i nie może pobrać mojej lokalizacji. W Google Maps łapie, w gps status łapie. W iGo coś mu nie wychodzi.
Zainstalowany mam fix na Polskę do romu.
Jaki fix? U mnie i u kolegi w HD2 (u mnie rom MDJ, kolega Hyperdroid GBX 9) wszystko chodziło od kopa. Łapało kilka minut lokalizację, ale pracowała ok.