d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev14546474849125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 8 2010 12:20pm
Quote (Promote @ Sep 8 2010 06:04pm)
luk robie bez problemu, a egzamin zawalilem na wlasne zyczenie :P



latwiej, to fakt ale na egzaminie tego nie zaliczaja ;-)


Zaliczają tylko musisz choć raz spojrzeć sie przez ramie.
Member
Posts: 5,879
Joined: Apr 11 2007
Gold: 5,201.00
Sep 8 2010 12:24pm
Quote (Wujekmisza @ Sep 8 2010 06:20pm)
Zaliczają tylko musisz choć raz spojrzeć sie przez ramie.


jak ja zdawalem to jesli dobrze pamietam nie mozna bylo sie ogladac przez ramie na łuku a tylko moglem uzywac lusterek ;p
Member
Posts: 163
Joined: Nov 27 2009
Gold: 0.00
Sep 8 2010 12:37pm
Ja czekam na temat typu " Kursy kat. A, B i A+B N fg" :D:D co Wy o tym Myślicie?
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Sep 8 2010 12:39pm
Quote (czubek11 @ Sep 8 2010 07:37pm)
Ja czekam na temat typu " Kursy kat. A, B i A+B N fg" :D:D co Wy o tym Myślicie?


jutro rano wpłacam na 3 egzamin praktyczny zobaczymy za ile bede miał
już sie boje jeździć maluchem bez oc prawka przegladu troszke :]
Member
Posts: 163
Joined: Nov 27 2009
Gold: 0.00
Sep 8 2010 12:45pm
Quote (l1pa @ Sep 8 2010 07:39pm)
jutro rano wpłacam na 3 egzamin praktyczny zobaczymy za ile bede miał
już sie boje jeździć maluchem bez oc prawka przegladu troszke :]


Powodzenia z egzaminami!
myślę ze też niedługo zabiorę się za zrobienie prawka:D
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Sep 8 2010 12:59pm
Zdałem !!
Udało się za drugim razem.
Idę zachlać pałę zaraz :D
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Sep 8 2010 01:01pm
Quote (Milkesso @ 8 Sep 2010 20:59)
Zdałem !!
Udało się za drugim razem.
Idę zachlać pałę zaraz :D


No to gratulacje ^_^
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Sep 8 2010 01:03pm
Quote (crunk_mp @ Sep 8 2010 09:01pm)
No to gratulacje ^_^


Dzięki :)

Quote (KaczySan @ Sep 8 2010 09:03pm)
cng!


thx :>


Quote (Promote @ Sep 8 2010 09:05pm)
grats :cheers:


Dziękówka

This post was edited by Milkesso on Sep 8 2010 01:06pm
Member
Posts: 1,310
Joined: Nov 2 2009
Gold: 100.00
Sep 8 2010 01:03pm
Quote (Milkesso @ Sep 8 2010 07:59pm)
Zdałem !!
Udało się za drugim razem.
Idę zachlać pałę zaraz :D


cng!
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 8 2010 01:05pm
Quote (Milkesso @ 8 Sep 2010 20:59)
Zdałem !!
Udało się za drugim razem.
Idę zachlać pałę zaraz :D


grats :cheers:
Go Back To Polska Topic List
Prev14546474849125Next
Add Reply New Topic New Poll