Quote (czubek11 @ Sep 8 2010 07:37pm)
Ja czekam na temat typu " Kursy kat. A, B i A+B N fg" :D:D co Wy o tym Myślicie?
jutro rano wpłacam na 3 egzamin praktyczny zobaczymy za ile bede miał
już sie boje jeździć maluchem bez oc prawka przegladu troszke :]