d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev145464748491019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Jan 22 2011 07:09am
Quote (Bl4z3r @ 22 Jan 2011 12:18)
Koncze 18 w sierpniu, w maju zaczynam prawko, na pierwszy samochod chce  VW golf III lub Civic VI, co wybrac, jak sadzicie?


Quote (pezet44 @ 22 Jan 2011 12:23)
zdecydowanie Civic VI


ja również zagłosuję na hondę civic 6 gen. sam taką jeżdżę i jestem bardzo zadowolony ;)
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 22 2011 09:15am
Quote (Milkesso @ Jan 22 2011 02:09pm)
ja również zagłosuję na hondę civic 6 gen. sam taką jeżdżę i jestem bardzo zadowolony ;)


Również wybrał bym japońskie auto
Jak kupisz wmiare zadbane to bedzie CI długo słuzyło
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 22 2011 12:47pm
[QUOTE=saszas,22 Jan 2011 13:47][QUOTEQuote (AlCapoone @ Jan ]To. Papier wszystko przyjmie ;)
Nie wierze w żadne 1,9 TDi, chyba że nowe z salonu i też nie zawsze[/QUOTE]

to sa uzywane samochody.
lekka stluczka w niczym nie przeszkadza.
dobrze zrobiony samochod bedzie jezdzil, a o to chyba chodzi.
na zakup bierze sie ogarnietego chlopa i wybieramy woz.

[QUOTEQuote (pezet44 @ Jan ]no tak cuda się zdarzają. Dlatego trzeba brać od pewniaka.[/QUOTE]

to nie cuda, to codziennosc na granicach.

[QUOTE=Bl4z3r,Jan 22 2011 11:23am]Dzieki, jakies inne opinie? :)[/QUOTE]


zaden z podanych imo.[/QUOTE]

to co Ty byś zaproponował w podobnej cenie w tym segmencie?

This post was edited by pezet44 on Jan 22 2011 12:57pm
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Jan 23 2011 04:48am
Wczoraj w Gdyni jeżdżąc sobie po Gdyni i wypatrując fajnych autek trafiłem na mały zlot Hondy ;)


This post was edited by Milkesso on Jan 23 2011 04:48am
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Jan 23 2011 04:49am
a tutaj wisienka na torcie, również w wczoraj w Gdyni :)
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 23 2011 05:28am
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Jan 23 2011 06:40am
Quote (pezet44 @ 23 Jan 2011 12:28)
http://www.youtube.com/watch?v=RjtG-dQNVIs


Świetne akcje i super dobrany utwór ;)
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Jan 25 2011 11:46am
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 25 2011 11:48am


fix'd
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 26 2011 07:31am
Quote (pezet44 @ Jan 25 2011 06:48pm)
http://www.youtube.com/watch?v=VYpOFimB7ZA

fix'd


Fajne :)
Go Back To Polska Topic List
Prev145464748491019Next
Add Reply New Topic New Poll