[QUOTE=saszas,22 Jan 2011 13:47][QUOTEQuote (AlCapoone @ Jan ]To. Papier wszystko przyjmie

Nie wierze w żadne 1,9 TDi, chyba że nowe z salonu i też nie zawsze[/QUOTE]
to sa uzywane samochody.
lekka stluczka w niczym nie przeszkadza.
dobrze zrobiony samochod bedzie jezdzil, a o to chyba chodzi.
na zakup bierze sie ogarnietego chlopa i wybieramy woz.
[QUOTEQuote (pezet44 @ Jan ]no tak cuda się zdarzają. Dlatego trzeba brać od pewniaka.[/QUOTE]
to nie cuda, to codziennosc na granicach.
[QUOTE=Bl4z3r,Jan 22 2011 11:23am]Dzieki, jakies inne opinie? :)[/QUOTE]
zaden z podanych imo.[/QUOTE]
to co Ty byś zaproponował w podobnej cenie w tym segmencie?
This post was edited by pezet44 on Jan 22 2011 12:57pm