d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev14546474849268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,411
Joined: Sep 7 2009
Gold: 69.69
Nov 3 2010 01:30pm
ile kosztuje jakies przecietne terrarium dla pająka?
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 3 2010 01:32pm
Quote (geek_11 @ 3 Nov 2010 21:30)
ile kosztuje jakies przecietne terrarium dla pająka?


bez osprzetu? 10-100zł - zależy od wielkości.

takie 30/30/30 dostaniesz za 30-40zł na giełdzie terrarystycznej
Member
Posts: 1,411
Joined: Sep 7 2009
Gold: 69.69
Nov 3 2010 01:38pm
Quote (Hate_Me @ Nov 3 2010 09:32pm)
bez osprzetu? 10-100zł - zależy od wielkości.

takie 30/30/30 dostaniesz za 30-40zł na giełdzie terrarystycznej


a z osprzetem? i czym w przypadku terrarystyki jest osprzet?
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 3 2010 01:43pm
Quote (geek_11 @ 3 Nov 2010 21:38)
a z osprzetem? i czym w przypadku terrarystyki jest osprzet?


torf / włókno kokosowe
kryjówka

opcjonalnie termometr / higrometr / roślinki / ścianki np. z korka / basenik
Member
Posts: 1,411
Joined: Sep 7 2009
Gold: 69.69
Nov 3 2010 01:48pm
Quote (Hate_Me @ Nov 3 2010 09:43pm)
torf / włókno kokosowe
kryjówka

opcjonalnie termometr / higrometr / roślinki / ścianki np. z korka / basenik


to ile wtedy kosztuje?
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Nov 3 2010 01:52pm
Quote (geek_11 @ Nov 3 2010 09:48pm)
to ile wtedy kosztuje?


Nie musisz all kupować.
Kryjówkę możesz z połówki kokosa zrobić (widziałem też z doniczek).
Roślinek nie musisz mieć.
Basenik? Też nie jest konieczny jeśli utrzymujesz odpowiednią wilgotność.
To nie są jakieś ogromne koszta, chyba, że chcesz mieć na maxa ładnie w środku.
No i to jaki masz osprzęt zależy od tego jakiego masz pająka...
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Nov 6 2010 10:22am
iso jakieś sklepy z karmówką :cry:
Member
Posts: 6,898
Joined: Aug 6 2008
Gold: 1,292.26
Warn: 40%
Nov 6 2010 10:25am
Quote (Last_Hope @ Nov 3 2010 07:52pm)

Kryjówkę możesz z połówki kokosa zrobić (widziałem też z doniczek).


mój ma ze znicza B)

This post was edited by UnDeR_CoVeR on Nov 6 2010 10:25am
Member
Posts: 6,774
Joined: Aug 31 2009
Gold: 74.89
Nov 6 2010 10:27am
Quote (UnDeR_CoVeR @ 6 Nov 2010 17:25)
mój ma ze znicza  B)


Ja mam z doniczki bo nie mogę jakoś koksów znaleźć. :cry:
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Nov 6 2010 10:32am
Quote (BakaX @ Nov 6 2010 04:27pm)
Ja mam z doniczki bo nie mogę jakoś koksów znaleźć.  :cry:


opusc to forum i nie trzaskaj log outem, zbuntowany gimnazjalisto
Quote (Yugi @ Nov 6 2010 04:22pm)
iso jakieś sklepy z karmówką :cry:


cricket z krakowa, tanszych swierszczy jeszcze nigdy nie kupowalem a ponadto ziomek calkiem mily :)
Go Back To Polska Topic List
Prev14546474849268Next
Add Reply New Topic New Poll