d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev14546474849495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 1 2010 07:03am
Ogolnie po zastanowieniu, brakuje mi chatowania z graczami na kanalach :< cos ala w sc1 i w3 ( Starcraft POL-1, albo Frozen Throne POL-1 ) :<
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 1 2010 08:33am
przeszedlem kampanie w koncu - boska co by tu nie mowic
ciekawe kiedy bedzie nastepna czesc i kim bedzie sie gralo
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 1 2010 08:36am
Quote (Pozer @ Aug 1 2010 02:33pm)
przeszedlem kampanie w koncu - boska co by tu nie mowic
ciekawe kiedy bedzie nastepna czesc i kim bedzie sie gralo


myslalem, ze jeszcze cos bedzie ;d dżim ją wyniosl na rekach i koniec :(
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 1 2010 11:00am
Czekam na jakiegos buffa dla zerga. Mam nadzieje, ze stanie sie to przed dodatkiem.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 1 2010 11:03am
Quote (kefir @ 1 Aug 2010 19:00)
Czekam na jakiegos buffa dla zerga. Mam nadzieje, ze stanie sie to przed dodatkiem.


Dzis gralem z zajebistym zergiem :< jeszcze nie moj poziom :<
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 1 2010 11:06am
Ja chce lurka !! :D
Member
Posts: 7,692
Joined: May 27 2008
Gold: 2,801.00
Aug 1 2010 11:11am
fajnie mi się w kampanii gra tym Toshem, ale i tak Zeratul > all
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Aug 1 2010 12:28pm
Quote (kefir @ 1 Aug 2010 19:06)
Ja chce lurka !! :D


ja tez :D

btw mam problem panowie nie wiem jak wy ale mam tak durnowato ze sc2 ze juz 4 raz robie reinstall ;/ tez tak miesliscie?
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 1 2010 12:31pm
Quote (GoSu19 @ 1 Aug 2010 19:28)
ja tez :D

btw mam problem panowie nie wiem jak wy ale mam tak durnowato ze sc2 ze juz 4 raz robie reinstall ;/ tez tak miesliscie?
z jakiego powodu te reinstalle ?
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Aug 1 2010 12:35pm
Quote (Pozer @ 1 Aug 2010 20:31)
z jakiego powodu te reinstalle ?


po jakims czasie gry wyskakuje blad ze nie mozna grac i naprawic sie tez nie da ze czegos tam brakuje i kupa bo nie moge nic z tym zrobic ;/
Go Back To Polska Topic List
Prev14546474849495Next
Add Reply New Topic New Poll