☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev
1
45
46
47
48
49
495
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 83434
Replies: 4947
Track Topic
zYwi3c
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold
:
1,513.66
#461
Aug 1 2010 07:03am
Ogolnie po zastanowieniu, brakuje mi chatowania z graczami na kanalach :< cos ala w sc1 i w3 ( Starcraft POL-1, albo Frozen Throne POL-1 ) :<
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#462
Aug 1 2010 08:33am
przeszedlem kampanie w koncu - boska co by tu nie mowic
ciekawe kiedy bedzie nastepna czesc i kim bedzie sie gralo
luksus
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold
:
2.16
#463
Aug 1 2010 08:36am
Quote (Pozer @ Aug 1 2010 02:33pm)
przeszedlem kampanie w koncu - boska co by tu nie mowic
ciekawe kiedy bedzie nastepna czesc i kim bedzie sie gralo
myslalem, ze jeszcze cos bedzie ;d dżim ją wyniosl na rekach i koniec
KinderKorwinista
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold
:
373.32
Warn: 10%
#464
Aug 1 2010 11:00am
Czekam na jakiegos buffa dla zerga. Mam nadzieje, ze stanie sie to przed dodatkiem.
zYwi3c
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold
:
1,513.66
#465
Aug 1 2010 11:03am
Quote (kefir @ 1 Aug 2010 19:00)
Czekam na jakiegos buffa dla zerga. Mam nadzieje, ze stanie sie to przed dodatkiem.
Dzis gralem z zajebistym zergiem :< jeszcze nie moj poziom :<
KinderKorwinista
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold
:
373.32
Warn: 10%
#466
Aug 1 2010 11:06am
Ja chce lurka !!
Niko90
Member
Posts: 7,692
Joined: May 27 2008
Gold
:
2,801.00
#467
Aug 1 2010 11:11am
fajnie mi się w kampanii gra tym Toshem, ale i tak Zeratul > all
GoSu19
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
25,038.00
#468
Aug 1 2010 12:28pm
Quote (kefir @ 1 Aug 2010 19:06)
Ja chce lurka !!
ja tez
btw mam problem panowie nie wiem jak wy ale mam tak durnowato ze sc2 ze juz 4 raz robie reinstall ;/ tez tak miesliscie?
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#469
Aug 1 2010 12:31pm
Quote (GoSu19 @ 1 Aug 2010 19:28)
ja tez
btw mam problem panowie nie wiem jak wy ale mam tak durnowato ze sc2 ze juz 4 raz robie reinstall ;/ tez tak miesliscie?
z jakiego powodu te reinstalle ?
GoSu19
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
25,038.00
#470
Aug 1 2010 12:35pm
Quote (Pozer @ 1 Aug 2010 20:31)
z jakiego powodu te reinstalle ?
po jakims czasie gry wyskakuje blad ze nie mozna grac i naprawic sie tez nie da ze czegos tam brakuje i kupa bo nie moge nic z tym zrobic ;/
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
45
46
47
48
49
495
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact