Quote (Leothyr @ 1 Jul 2010 16:51)
2 uni.
Nie chce mi się "przyzwyczajać", gram sobie na starym interfejsiku i jest w porządku.
Hubas, jakbyś chciał zobaczyć co i jak, daj znać - wyślę Ci linka na pw

dobra ;-) wierze sprawdziłem grałeś jeszcze w 2006 roku aHeroes4
no to bedzie ciepło jak już ma kolo 2 badania ;-) jeszcze jedno i mt