d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev14546474849476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 1 2010 09:57am
uni otworzyli 24h temu :P
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 10:01am
Quote (Leothyr @ 1 Jul 2010 16:51)
2 uni.
Nie chce mi się "przyzwyczajać", gram sobie na starym interfejsiku i jest w porządku.
Hubas, jakbyś chciał zobaczyć co i jak, daj znać - wyślę Ci linka na pw ;)


dobra ;-) wierze sprawdziłem grałeś jeszcze w 2006 roku aHeroes4

no to bedzie ciepło jak już ma kolo 2 badania ;-) jeszcze jedno i mt
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 10:03am
Quote (Hubas @ Jul 1 2010 06:01pm)
dobra ;-) wierze sprawdziłem grałeś jeszcze w 2006 roku aHeroes4

no to bedzie ciepło jak już ma kolo 2 badania ;-) jeszcze jedno i mt


Ta...
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 1 2010 10:09am
mam nadzieje, ze trafi na wr jakiegos noba ;]
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 1 2010 10:10am
ta on pewie ma swoich ziomkow co pozwala mu farmic ich planety ....
u nas tez widze ze fajne farmy wyrastaja hehe
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 10:12am
Ja mam w ukladzie jednego goscia ~950 miejsce, 1 jest b. aktywny a dwoch juz urlopuje :D
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 10:21am
a ja mam 3 urlopy w us i sa jakiegoś ;/
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jul 1 2010 10:21am
obok mnie same koksy, marną przyszłośc sobie wróże :rolleyes:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 1 2010 10:25am
jak mam jakiegos slabeusza ranking 3000
typ 1300
915
i 343 a dalej nie patrze bo szkoda 10 deuteru :P
Member
Posts: 1,314
Joined: Sep 2 2009
Gold: 14.00
Warn: 10%
Jul 1 2010 10:27am
Quote (Patryk1991 @ Jul 1 2010 06:25pm)
jak mam jakiegos slabeusza ranking  3000
typ 1300
915
i 343 a dalej nie patrze bo szkoda 10 deuteru :P


U mnie jest jeden slabszy niz ja troche i jeden zielony, i jeden rand jeszcze jakis

I mam propozycje aby zmienic rangi na nicki z jsp :0
Go Back To Polska Topic List
Prev14546474849476Next
Add Reply New Topic New Poll