Quote (cauchy @ Nov 10 2010 04:06pm)
tydzien juz praktycznie mija od czasu gry zrobilem sobie tatuaz i kurde pomimo mycia ze 2-3 razy dziennie i nawilzania kremem po kazdym myciu nadal fragmenty ktore juz nie maja strupkow maja jakby luszczaca sie skorke dookola, przez co nie wyglada za ciekawie, mam nadzieje ze po jakims czasie to sie ladnie wyrowna, nie?
Robiłeś go tam tam za rogiem u Miecia.
Czy w dobrym salonie?