d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ubrania - Temat Oficjalny > B)
Prev14546474849594Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,946
Joined: Jun 1 2009
Gold: 111.11
Warn: 100%
Jun 25 2010 04:00am
Quote (Hate_Me @ Jun 25 2010 10:46am)
No właśnie w tym jest problem, że jak na swój wiek (a tym bardziej na swoją wagę) jem w cholere dużo.
Cały czas idę w górę, jeszcze miesiąc temu miałem 180cm, teraz mam 182/183cm. Lece w górę tak szybko, że rozstępy mi się porobiły. No cóż, taki wiek.
Ogólnie ważę cały czas 58kg.


łat? :huh:
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jun 25 2010 04:07am
Quote (Maupiatek @ Jun 25 2010 10:00am)
łat?  :huh:


coz, ja mam 189 cm i waże 66 kg w wieku 18 lat :rolleyes:
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 25 2010 04:12am
Quote (sonGokuSsj4 @ 25 Jun 2010 11:33)
tylko alegro or inny sklep internetowy, dla tego prosze uzytkownikow o pomoc <_<


ja chodzę tylko w takich
http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=50_58&products_id=2288

Quote (herclis @ 25 Jun 2010 11:58)
W H&M znajdziesz fajne i niedrogie.
Generalnie patrz za takimi przed kolano, slim fit i najlepiej w krate.


i wyglądaj jak pedał
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Jun 25 2010 04:13am
Quote (heszu @ 25 Jun 2010 12:12)
ja chodzę tylko w takich
http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=50_58&products_id=2288



i wyglądaj jak pedał


idz ubierz glany i wygladaj jak prawdziwy mezczyzna
/japierdole ..
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 25 2010 04:15am
Quote (RooFtii @ 25 Jun 2010 12:13)
idz ubierz glany i wygladaj jak prawdziwy mezczyzna
/japierdole ..


nie chodzę w glanach 24/7/365, ale kurwa obicsłe spodenki w krateczkę i do tego mokasynki, włoski czupurnie na żel a na ramie torebeczka w ktorej wszystko zmieści się. I to Twoim zdaniem jest mężczyzna? z czym do ludzi....
Banned
Posts: 9,509
Joined: Jan 6 2008
Gold: 93.00
Warn: 70%
Jun 25 2010 04:47am
Quote (herclis @ Jun 25 2010 09:58am)
W H&M znajdziesz fajne i niedrogie.
Generalnie patrz za takimi przed kolano, slim fit i najlepiej w krate.


odsłanianie kolan przez facetów powinno być karalne
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 25 2010 04:57am
Quote (Pekin @ 25 Jun 2010 12:47)
odsłanianie kolan przez facetów powinno być karalne


ANARCHO-PUNK > OI > PRAWICWA > NAZIOL AKA NOP/ONR/MW > INDIEBOY

to powinno byc karalne moj kolego ktory ma w koncu wpasc na flache we wakacje ;D
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 25 2010 05:02am
Quote (Hate_Me @ 25 Jun 2010 12:57)
ANARCHO-PUNK > OI > PRAWICWA > NAZIOL AKA NOP/ONR/MW > INDIEBOY

to powinno byc karalne moj kolego ktory ma w koncu wpasc na flache we wakacje ;D


zapomniałeś na początku

Skinhead > punk > anarcho punk > .... etc.
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 25 2010 05:04am
Quote (heszu @ 25 Jun 2010 13:02)
zapomniałeś na początku

Skinhead > punk > anarcho punk > .... etc.


DOBRA ZIOMUŚ, zejdźmy z Wiktora, bo nie będzie chciał się ze mną napić.

<rogal> Przypominam, że to jest temat o CIUSZKACH </rogal> - trzymajmy sie tego

e/ PEKIN, ściany mojego domu rozpierdala zespół z Twojego miasta <333

This post was edited by Hate_Me on Jun 25 2010 05:04am
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold: 0.00
Jun 25 2010 05:07am
Quote (sonGokuSsj4 @ Jun 25 2010 11:07am)
coz, ja mam 189 cm i waże 66 kg w wieku 18 lat :rolleyes:


nie przejmuj sie :< ja mam 196 cm i waze tylko 75 :< rok starszy jestem ... :|
Go Back To Polska Topic List
Prev14546474849594Next
Add Reply New Topic New Poll