Quote (czester666 @ Jun 12 2010 09:04pm)
http://wd10.photoblog.pl/lvp5/201003/5B/60937479.jpg
kiedyś tam ;x teraz wyglądam zwyczajniej

a i proszę nie śmiać się z mojego ręcznika w nutki co jest w tle xp
czester powinienes jakis band zalozyc i trzepac kase, bedziesz takie polskie tokio hotel.
tylko nie wiem czy poza "byciem emo" masz odrobine talentu (spiew, granie na gitarze itd)
