d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdjęcia Użytkowników - Temat Oficjalny
Prev1454647
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jun 12 2010 05:05pm
Quote (czester666 @ Jun 12 2010 11:04pm)
http://wd10.photoblog.pl/lvp5/201003/5B/60937479.jpg

kiedyś  tam ;x    teraz wyglądam zwyczajniej  :P  a i proszę nie śmiać się z mojego ręcznika  w nutki co jest  w tle  xp


why rajtuzy na ręcę?! :D
Member
Posts: 2,470
Joined: Jan 27 2009
Gold: 0.00
Jun 12 2010 07:10pm

Spierdolone, ale innego nie mam.
/fake e: zapraszam do hejtu :angry:
Member
Posts: 6,671
Joined: Dec 4 2005
Gold: 13.63
Warn: 100%
Jun 12 2010 07:37pm
Quote (czester666 @ Jun 12 2010 09:04pm)
http://wd10.photoblog.pl/lvp5/201003/5B/60937479.jpg

kiedyś tam ;x teraz wyglądam zwyczajniej :P a i proszę nie śmiać się z mojego ręcznika w nutki co jest w tle xp


czester powinienes jakis band zalozyc i trzepac kase, bedziesz takie polskie tokio hotel.
tylko nie wiem czy poza "byciem emo" masz odrobine talentu (spiew, granie na gitarze itd)

:rofl:
Member
Posts: 1,232
Joined: Apr 22 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jun 13 2010 12:12am
Quote (czester666 @ Jun 12 2010 11:04pm)
http://wd10.photoblog.pl/lvp5/201003/5B/60937479.jpg

kiedyś  tam ;x    teraz wyglądam zwyczajniej  :P  a i proszę nie śmiać się z mojego ręcznika  w nutki co jest  w tle  xp


przegioles kutasa brudna suko
Member
Posts: 1,232
Joined: Apr 22 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jun 13 2010 12:13am
Quote (imnoise @ Jun 12 2010 07:16pm)
stoję po lewej, obok Azur3'e.
Fajnie było no nie?
http://img256.imageshack.us/img256/2695/32757670.jpg


przegieliscie brudne emo suki
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Jun 13 2010 02:05am
Quote (imnoise @ Jun 12 2010 07:16pm)
stoję po lewej, obok Azur3'e.
Fajnie było no nie?
http://img256.imageshack.us/img256/2695/32757670.jpg


frajer/10
Member
Posts: 8,416
Joined: Dec 25 2005
Gold: 570.00
Jun 13 2010 02:54am
Quote (czester666 @ Jun 7 2010 07:39am)
aż brak mi słów aby  opisać jak zle wyglądacie :D    zero stylu ani gustu xp  ale już ten twój kolega chyba troche lepiej  w tej koszuli niż ty


mi fryzury nie robil najlepszy emo w polsce :(
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jun 13 2010 03:23am
Member
Posts: 11,723
Joined: Aug 15 2008
Gold: 0.00
Jun 13 2010 03:30am
Quote (czester666 @ Jun 12 2010 09:04pm)
http://wd10.photoblog.pl/lvp5/201003/5B/60937479.jpg

kiedyś  tam ;x    teraz wyglądam zwyczajniej  :P  a i proszę nie śmiać się z mojego ręcznika  w nutki co jest  w tle  xp


to jest żart :D?
Banned
Posts: 23,213
Joined: Jul 2 2007
Gold: 40.00
Warn: 40%
Jun 13 2010 03:34am
Quote (Sixz @ 12 Jun 2010 19:20)
od zawsze wiedziałem, że w tej głowie nic nie masz...


kozak_pl/10
Łapiesz prowokacje jak młody pelikan ryby.
Go Back To Polska Topic List
Prev1454647
Closed New Topic New Poll