d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield: Bad Company 2 - Temat Oficjalny > + Pozostałe Części Bf
Prev1454647484999Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,171
Joined: Sep 4 2006
Gold: 10,060.00
Warn: 20%
Feb 14 2011 09:26am
Quote (imnoise @ 14 Feb 2011 15:54)
snajperem w tej grze to chyba tylko na hardcore mozna grac. z paudziesieciu metrow sie nie da typa zabic majac nawet magnum ammo.


trzeba hs przywalic i tyle. w podstawce ogolnie sniperem trzeba sie bardziej spuszczac, w vietnamie sie przyjemniej gra.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Feb 14 2011 09:26am
chodzi mi o to, ze trzeba wjebac 2 strzaly.
Member
Posts: 14,171
Joined: Sep 4 2006
Gold: 10,060.00
Warn: 20%
Feb 14 2011 09:28am
Quote (imnoise @ 14 Feb 2011 16:26)
chodzi mi o to, ze trzeba wjebac 2 strzaly.


no tak, jesli nie przyjebiesz hs. w vietnamie w sumie tez, jedynie z bliskiego dystansu idzie goscia zajebac jednym jak biegnie na ciebie ^^
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Feb 14 2011 10:23am
Quote (cOr @ 14 Feb 2011 14:05)
ja mam nicka Corwan
a zywiec - zYwi3c

chetnie wieksza grupa pogram ale niestety jestem jeszcze strasznie low :( wiec nie wiem czy chcecie

dokupilem tez vietnama i calkiem spoko ale zawiodlem sie na tym na co najbardziej liczylem czyli muzyka :( bardzo duzo tu brakuje do pierwszego vietnama, tylko w menu jest dobry wałek


alkic nie gra w ogole, low jest. ja mam nick cavallorn, dodaj :<
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 14 2011 10:25am
Quote (Cavalorn @ 14 Feb 2011 17:23)
alkic nie gra w ogole, low jest. ja mam nick cavallorn, dodaj :<


3 ostatnie dni gramy z alkicem cale wieczory B)

dodam was za chwile
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Feb 14 2011 10:27am
gracie tu może na PSN?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Feb 14 2011 10:29am
Quote (BeQuiet @ 14 Feb 2011 16:26)
trzeba hs przywalic i tyle. w podstawce ogolnie sniperem trzeba sie bardziej spuszczac, w vietnamie sie przyjemniej gra.


ze co? :blink:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 14 2011 10:30am
bedziecie dzis grali ?
dodajcie mnie tallkido
xfire vaio16
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Feb 25 2011 06:47am
ma ktos dobra taktyke jak rozwalac stacje? chce zdobyc pin z rozdupceniem 4 stacji w rundzie.
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Feb 25 2011 08:32am
c4?
Go Back To Polska Topic List
Prev1454647484999Next
Add Reply New Topic New Poll