Quote (cOr @ 14 Feb 2011 14:05)
ja mam nicka Corwan
a zywiec - zYwi3c
chetnie wieksza grupa pogram ale niestety jestem jeszcze strasznie low

wiec nie wiem czy chcecie
dokupilem tez vietnama i calkiem spoko ale zawiodlem sie na tym na co najbardziej liczylem czyli muzyka

bardzo duzo tu brakuje do pierwszego vietnama, tylko w menu jest dobry wałek
alkic nie gra w ogole, low jest. ja mam nick cavallorn, dodaj :<