d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev145464748491383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 3 2010 09:48am
Quote (orcon @ Aug 3 2010 03:44pm)
unbind "klawisz bindu"  do consoli


Nawet nie wiem kiedy sie to dzieje, jak co nacisne, slyszalem ze moze to byc w userconfig czy cos takiego, gdzie taki plik moze sie znadowac?


/e: dobra juz dziala thx

This post was edited by dawid9400 on Aug 3 2010 09:50am
Member
Posts: 8,813
Joined: Apr 24 2006
Gold: 0.00
Aug 3 2010 11:13am
Quote (dawid9400 @ Aug 3 2010 04:48pm)
Nawet nie wiem kiedy sie to dzieje, jak co nacisne, slyszalem ze moze to byc w userconfig czy cos takiego, gdzie taki plik moze sie znadowac?


/e: dobra juz dziala thx


jak bedziesz mial tego typu problemy to poprostu swoj config wklej odrazu
Member
Posts: 3,645
Joined: Dec 29 2005
Gold: 13.00
Aug 18 2010 01:45pm
Odświeżam temat...
Co do wspomnianego kiedyś serwerka...zbieram ludzi na założenie dobrego serwera TeamPlay OnlySteam
Jak ktoś jest faktycznie zainteresowany tym serwerkiem to więcej informacji jest pod adresem:
http://temisto.net/index.php/topic,1225.0.html
(mam nadzieję, że 10% za to nie dostanę :( )


Banned
Posts: 1,655
Joined: Jun 25 2010
Gold: 5.21
Warn: 40%
Aug 18 2010 02:43pm
Quote (Piotrus @ Aug 18 2010 09:45pm)
Odświeżam temat...
Co do wspomnianego kiedyś serwerka...zbieram ludzi na założenie dobrego serwera TeamPlay OnlySteam
Jak ktoś jest faktycznie zainteresowany tym serwerkiem to więcej informacji jest pod adresem:
http://temisto.net/index.php/topic,1225.0.html
(mam nadzieję, że 10% za to nie dostanę :( )


zalozcie lepiej dm a nie tp
Member
Posts: 3,645
Joined: Dec 29 2005
Gold: 13.00
Aug 18 2010 03:16pm
Quote (h3_h3 @ 18 Aug 2010 22:43)
zalozcie lepiej dm a nie tp


DM... jest GunGame... zwykłe DM jest bez sensu i w ogóle DM jest nie do ogarnięcia jeśli chodzi o cheaterów :S
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Aug 18 2010 03:29pm
Quote (Piotrus @ Aug 18 2010 09:45pm)
Odświeżam temat...
Co do wspomnianego kiedyś serwerka...zbieram ludzi na założenie dobrego serwera TeamPlay OnlySteam
Jak ktoś jest faktycznie zainteresowany tym serwerkiem to więcej informacji jest pod adresem:
http://temisto.net/index.php/topic,1225.0.html
(mam nadzieję, że 10% za to nie dostanę :( )

Może i bym pomógł ale 1 serwer do upilnowania mi wystarczy. Jak będzie już postawiony to daj znać, chętnie zagram.
Quote (Piotrus @ Aug 18 2010 11:16pm)
DM... jest GunGame... zwykłe DM jest bez sensu i w ogóle DM jest  nie do ogarnięcia jeśli chodzi o cheaterów :S

DM jest z sensem jeśli jest only hs.

Member
Posts: 3,645
Joined: Dec 29 2005
Gold: 13.00
Aug 18 2010 03:31pm
Quote (RavenN @ 18 Aug 2010 23:29)
Może i bym pomógł ale 1 serwer do upilnowania mi wystarczy. Jak będzie już postawiony to daj znać, chętnie zagram.

to jest kwestia 3-4 dni zanim się pojawi już konkretnie...

Quote (RavenN @ 18 Aug 2010 23:29)
DM jest z sensem jeśli jest only hs.

i wpada koleś z aimbotem i pół serwera nie ma w 15sec... nie ma to sensu, niestety
Member
Posts: 12,803
Joined: Mar 14 2009
Gold: 0.00
Aug 18 2010 03:47pm
na TP tez moze wejsc z aimbotem
DM>TP
Member
Posts: 3,645
Joined: Dec 29 2005
Gold: 13.00
Aug 21 2010 06:57am
Ruszył wspomniany serwerek TP:
193.33.177.16:27126

Graczy STEAM serdecznie zapraszam... a wiem, że tutaj jest troszkę ;)
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 21 2010 06:59am
Quote (Piotrus @ 21 Aug 2010 14:57)
Ruszył wspomniany serwerek TP:
193.33.177.16:27126

Graczy STEAM serdecznie zapraszam... a wiem, że tutaj jest troszkę ;)


To ide pograć na nim.
E : Ustaw automatyczny interp serva na 0.01 a nie 0.05.

This post was edited by csdig on Aug 21 2010 07:01am
Go Back To Polska Topic List
Prev145464748491383Next
Add Reply New Topic New Poll