Quote (RavenN @ 18 Aug 2010 23:29)
Może i bym pomógł ale 1 serwer do upilnowania mi wystarczy. Jak będzie już postawiony to daj znać, chętnie zagram.
to jest kwestia 3-4 dni zanim się pojawi już konkretnie...
Quote (RavenN @ 18 Aug 2010 23:29)
DM jest z sensem jeśli jest only hs.
i wpada koleś z aimbotem i pół serwera nie ma w 15sec... nie ma to sensu, niestety