Quote (YaYco @ 19 Mar 2010 15:59)
mozna dostac banana czy cos w tym rodzaju za odpalanie wiecej niz jednej kopii diablo na jednym kompie?
tak, mozna dostac

jak uzywasz jakiegos programu do tego

btw
za ile poszedl najdrozszy craft amu ?
This post was edited by zaki on Mar 19 2010 09:32am