d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev145464748491249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Mar 19 2010 08:59am
mozna dostac banana czy cos w tym rodzaju za odpalanie wiecej niz jednej kopii diablo na jednym kompie?
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Mar 19 2010 09:05am
Quote (YaYco @ 19 Mar 2010 15:59)
mozna dostac banana czy cos w tym rodzaju za odpalanie wiecej niz jednej kopii diablo na jednym kompie?


jak robisz to przy pomocy piaskownicy to imo nie

This post was edited by VinS on Mar 19 2010 09:05am
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 19 2010 09:06am
Quote (YaYco @ 19 Mar 2010 15:59)
mozna dostac banana czy cos w tym rodzaju za odpalanie wiecej niz jednej kopii diablo na jednym kompie?


tak, mozna dostac :p jak uzywasz jakiegos programu do tego :P

btw

za ile poszedl najdrozszy craft amu ?

This post was edited by zaki on Mar 19 2010 09:32am
Member
Posts: 14,451
Joined: Dec 8 2007
Gold: Locked
Mar 19 2010 10:29am
Quote (zaki @ Mar 19 2010 03:06pm)
tak, mozna dostac :p jak uzywasz jakiegos programu do tego :P

btw

za ile poszedl najdrozszy craft amu ?


300 000 fg
Member
Posts: 14,451
Joined: Dec 8 2007
Gold: Locked
Mar 19 2010 10:30am
Quote (prastary_ka @ Mar 19 2010 04:29pm)
~150 000 fg


http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=103

tu mozesz sobie poogladac eq, kotrego nigdy nie bedziesz mial.
Member
Posts: 6,970
Joined: May 18 2006
Gold: 2.35
Mar 19 2010 10:30am
Quote (prastary_ka @ Mar 19 2010 05:29pm)
300 000 fg


Oo

jak masz to zapodaj link to s/s

This post was edited by matik444 on Mar 19 2010 10:31am
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Mar 19 2010 11:02am
Ja również szukam ludzi do gry na nowym ladderze, ale na europa softcore classic.

Póki co:

1. Ja.
2. FlashpointGFX
3.prastary_ka
4.Stefania_Forester

Iso more chętnych, jeśli ktoś się znajdzie, pm do mnie.
Member
Posts: 6,692
Joined: Jan 27 2006
Gold: 0.65
Warn: 90%
Mar 19 2010 11:27am
ja też szukam ludzi.

HC EU SC

start środa wieczór.
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Mar 19 2010 11:28am
Quote (prastary_ka @ 19 Mar 2010 17:29)
300 000 fg


ke? link plz
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Mar 19 2010 11:29am
jak się upg gloves z norma ??
Go Back To Polska Topic List
Prev145464748491249Next
Add Reply New Topic New Poll