d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev14546474849215Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,676
Joined: Oct 20 2009
Gold: 0.20
Warn: 20%
Jan 7 2010 12:39pm
Quote (Msk @ Jan 7 2010 08:38pm)
ooo Westy Ice mam atkualnie :D lubię je też czasem zapalić, również mi smakują do Tigerów itp


omg, to jest owned ;D

czyli nie tylko mi odbija palic Westy Ice do kawy i Tigera ;D
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Jan 7 2010 12:40pm
Quote (Msk @ 7 Jan 2010 20:36)
A więc dzisiaj chyba 3 dzień, z tego co czytałem to najgorszy :P


bujda, najgorzej jest, jak pierwszy raz pojdzie sie do baru na piwko, a wokol ciebie unosi sie chmura tytoniowego posmrodu :D
Member
Posts: 4,069
Joined: Apr 9 2009
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jan 7 2010 12:40pm
Bym kupił sobie Black Devil ale nie wiem gdzie je mogę kupić :(
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Jan 7 2010 12:40pm
Quote (xmaci @ Jan 7 2010 08:39pm)
omg, to jest owned ;D

czyli nie tylko mi odbija palic Westy Ice do kawy i Tigera ;D


hehe, jak widać :D
Quote (ModyZief @ Jan 7 2010 08:40pm)
Bym kupił sobie Black Devil ale nie wiem gdzie je mogę kupić :(


Tabakiernia jakaś dobra, u mnie w mieście, gdzie do szkoły chodzę w Carrefourze je można kupić ;)

This post was edited by Msk on Jan 7 2010 12:41pm
Member
Posts: 6,164
Joined: Sep 22 2007
Gold: 2.00
Jan 7 2010 12:41pm
dopieru wstalem chyba wyjde na fajurke
Member
Posts: 12,673
Joined: Aug 28 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Jan 7 2010 12:42pm
A ja się chwalę, że od 1,5 miesiąca nie jest to już temat dla mnie :D
Banned
Posts: 6,676
Joined: Oct 20 2009
Gold: 0.20
Warn: 20%
Jan 7 2010 12:44pm
Quote (baroza @ Jan 7 2010 08:42pm)
A ja się chwalę, że od 1,5 miesiąca nie jest to już temat dla mnie :D


chyba jestes najmadrzejsza osoba w tym topie ^_^
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Jan 7 2010 12:51pm
Jutro kupię sobie jakieś Black Devile albo coś w tym stylu, nie ma bata. Ale po szkole do Pani Dyrektor trzeba się zgłosić, właśnie za palenie :P
Member
Posts: 7,144
Joined: Dec 28 2009
Gold: 0.00
Jan 7 2010 12:55pm
Quote (baroza @ Jan 7 2010 07:42pm)
A ja się chwalę, że od 1,5 miesiąca nie jest to już temat dla mnie :D


ja po 2 latach także rzuciłem , już z miecha nie pale ;)
Banned
Posts: 3,568
Joined: Jan 17 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 7 2010 12:59pm
Quote (Leothyr @ Oct 6 2009 07:26pm)
Czyli temat pełen lamusów :angry:


tak
Go Back To Polska Topic List
Prev14546474849215Next
Add Reply New Topic New Poll