Quote (Prezes @ Mon, Oct 5 2009, 04:45pm)
poparcie dla michald13 aka drumandbase rosnie z dnia na dzien

dziwisz sie ?
Płakałeś że mam zjebaną morde. Założyłem ankietę na 3
niezależnych forach (w działach dla pań), wrzuciłem obok moje i twoje foto i zrobiłem ankietę "który ładniejszy"

Były głosy na mnie, na "obaj nie w moim typie", a na ciebie równe zero

To się nazywa esencja łatwości

Teraz płacz, że masz zjebany ryj.