d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev145464748491443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,023
Joined: Jul 12 2008
Gold: Locked
Dec 27 2008 06:29am
Quote (Foreign_Beggar @ Sat, Dec 27 2008, 12:25pm)
mam 1k fg's a tez nie pali mi sie wydawac ;< jak jakims cudem sprzedam 3konta steam to bedzie ze 2k wink.gif
nie wiem co macie do mojego stuffu 6k many+ mam spokojnie wink.gif
daje rade tez 1kdmg+ max ;< do jutra 71bedzie wink.gif
szukam team cata mam 10lvl macie jakis low items zeby w mmiare teraz dobrze mi szlo? chodzi mi o pozyczke daje fg's dajesz item nastenie oddajesz fg's a ja item? ktos poszedl by na taki uklad? i zlitowal sie nademna?


solo to nie to samo co catacomby z twoim eq meka bedzie 3 wavy zabic
a staramy sie zawsze 4 walnac

co do stemow to nie ma szans ze 2k wyciagniesz tongue.gif
po 250-300 fg ludzie selluja i nikt nie bierze - zreszta to nielegalne smile.gif
Banned
Posts: 3,078
Joined: Mar 31 2006
Gold: 2,000.00
Warn: 10%
Dec 27 2008 06:30am
Quote (Sephirothss @ Sat, Dec 27 2008, 12:29pm)
solo to nie to samo co catacomby z twoim eq meka bedzie 3 wavy zabic
a staramy sie zawsze 4 walnac

co do stemow to nie ma szans ze 2k wyciagniesz tongue.gif
po 250-300 fg ludzie selluja i nikt nie bierze - zreszta to nielegalne smile.gif


moje 300+ dam rade biggrin.gif bedzie dobrze kurwa biggrin.gif musi byc bo jak narazie to mnie odrazasz z takimi txtami :<
to jak ktos mialby te items i poszedlby na taki uklad? zebym szybciej nabil lvl i do wasdolaczyl?
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold: 160.00
Dec 27 2008 06:31am
14 użytkowników: Ls_Playa, BoNu5eK, DuxExercitus, Mefju, listonorz, AvE, tureckipl, Foreign_Beggar, Styczenx1600, Sqnman007, Raymax, Zeratulll, Sephirothss, Makalele

REKORD biggrin.gif
Member
Posts: 4,023
Joined: Jul 12 2008
Gold: Locked
Dec 27 2008 06:33am
Quote (BoNu5eK @ Sat, Dec 27 2008, 12:31pm)
14 użytkowników: Ls_Playa, BoNu5eK, DuxExercitus, Mefju, listonorz, AvE, tureckipl, Foreign_Beggar, Styczenx1600, Sqnman007, Raymax, Zeratulll, Sephirothss, Makalele

REKORD biggrin.gif


bywalo lepiej biggrin.gif widzialem kiedys 32:P

wbijasz do nas?


Quote (Foreign_Beggar @ Sat, Dec 27 2008, 12:30pm)
moje 300+ dam rade biggrin.gif bedzie dobrze kurwa biggrin.gif musi byc bo jak narazie to mnie odrazasz z takimi txtami :<
to jak ktos mialby te items i poszedlby na taki uklad? zebym szybciej nabil lvl i do wasdolaczyl?


to tobie ma zalezec nie nam tongue.gif

This post was edited by Sephirothss on Dec 27 2008 06:35am
Banned
Posts: 3,078
Joined: Mar 31 2006
Gold: 2,000.00
Warn: 10%
Dec 27 2008 06:34am
Quote (BoNu5eK @ Sat, Dec 27 2008, 12:31pm)
14 użytkowników: Ls_Playa, BoNu5eK, DuxExercitus, Mefju, listonorz, AvE, tureckipl, Foreign_Beggar, Styczenx1600, Sqnman007, Raymax, Zeratulll, Sephirothss, Makalele

REKORD biggrin.gif


bo ja wbilem to odrazu oni tez wink.gif to jak? idzie ktos na ten uklad?
Member
Posts: 10,092
Joined: Dec 9 2007
Gold: Locked
Dec 27 2008 06:34am
Dobra Panowie koniec spamu, koniec flamu prosze, robcie to na pm jak chcecie i nie piszcie posts "kto gra cata", "ale fajnie mam 50lvl" itd. To temat do dyskusji, a nie do spamu.
Member
Posts: 4,023
Joined: Jul 12 2008
Gold: Locked
Dec 27 2008 06:43am
Quote (Makalele @ Sat, Dec 27 2008, 12:34pm)
Dobra Panowie koniec spamu, koniec flamu prosze, robcie to na pm jak chcecie i nie piszcie posts "kto gra cata", "ale fajnie mam 50lvl" itd. To temat do dyskusji, a nie do spamu.


jesli text "kto gra cata" byl aluzja do mnie
to pragne dodac ze to zawsze "dodatek" w poscie smile.gif


Rare silksteel padded robe
Level Req: 45
Defense: 0 to 37

+10% Life Steal
+27% Heal Mastery

nie znam sie na wyzszych klasach bo nie robie master questow

ktos moze nosic to ? i oplaca mu sie to nosic?
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Dec 27 2008 06:47am
Quote (Sephirothss @ Sat, Dec 27 2008, 01:43pm)

Rare silksteel padded robe
Level Req: 45
Defense: 0 to 37

+10% Life Steal
+27% Heal Mastery


chyba dla monka dosc dobre, bo on moze tylko robe nosic

Quote (Foreign_Beggar @ Sat, Dec 27 2008, 01:49pm)
a mag jakie moze noscic? tylko robe?
ostatni raz panawiam pytanie idzie ktos na uklad pozyczki? dajesz item daje fg's oddaje item oddajesz fg's?


tak, mag moze tylko robe. A co do tej pozyczki to raczej nikt tego nie zrobi smile.gif
w poradniku Makalele masz to wszystko:) A jak Ci sie tam nie chce zajrzec to poczytaj to:
http://ladderslasher.d2jsp.org/index.php?g=2

This post was edited by Zeratulll on Dec 27 2008 06:51am
Banned
Posts: 3,078
Joined: Mar 31 2006
Gold: 2,000.00
Warn: 10%
Dec 27 2008 06:49am
Quote (Zeratulll @ Sat, Dec 27 2008, 12:47pm)
chyba dla monka dosc dobre, bo on moze tylko robe nosic


a mag jakie moze noscic? tylko robe?
ostatni raz panawiam pytanie idzie ktos na uklad pozyczki? dajesz item daje fg's oddaje item oddajesz fg's?
Member
Posts: 10,092
Joined: Dec 9 2007
Gold: Locked
Dec 27 2008 06:58am
Quote (Foreign_Beggar @ Sat, 27 Dec 2008, 13:49)
a mag jakie moze noscic? tylko robe?
ostatni raz panawiam pytanie idzie ktos na uklad pozyczki? dajesz item daje fg's oddaje item oddajesz fg's?


masz w poradniku napisane co kto moze nosic
Go Back To Polska Topic List
Prev145464748491443Next
Add Reply New Topic New Poll