d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1458459460461462805Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 6 2012 06:06pm
nie :(
ale na Twoim miejscu nie ryzykowałbym tak xdd

This post was edited by 50groszy on May 6 2012 06:06pm
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 6 2012 06:06pm
Quote (50groszy @ May 7 2012 12:06am)
nie :(


no to tylko 1 dobra wygrana i pierdoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bede mial kw-3 ;X
/e oczywko wjebalo w 8/9tier

This post was edited by kacperq on May 6 2012 06:07pm
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 6 2012 06:15pm
TAK KURWA
Researched:
Czołg KW-3 został opracowany. Wydano doświadczenia: 16 440 pkt, wolnego doświadczenia 2 060 pkt

a teraz 50groszy funduje mi przszczep oczu kurwa, :wub:
/e
prawie zapomnialem zakupic go ;DDDDD
Purchased: Zakupiono czołg 'KW-3'. Wydano : 1 055 000.

This post was edited by kacperq on May 6 2012 06:16pm
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 6 2012 06:16pm
moge oddac swoje :x na plecach hoduję zapasowe :ph34r:
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 7 2012 03:14am
eee warto grac kw-3 teraz? czy dostane z 100% zaloga? jak t-150?
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
May 7 2012 03:17am
Quote (kacperq @ May 7 2012 10:14am)
eee warto grac kw-3 teraz? czy dostane z 100% zaloga? jak t-150?


ta załoga co masz teraz na kw3 zostaje, dostaniesz za niego nowy tank z załogą 100%
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 7 2012 03:18am
Quote (Yugi @ May 7 2012 09:17am)
ta załoga co masz teraz na kw3 zostaje, dostaniesz za niego nowy tank z załogą 100%


czyli nie warto nim grac zeby zdobyc moduly bo sie pewnie nie beda pokrywac? ew. dostane elitarny?
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
May 7 2012 03:52am
Quote (kacperq @ May 7 2012 10:18am)
czyli nie warto nim grac zeby zdobyc moduly bo sie pewnie nie beda pokrywac? ew. dostane elitarny?


kw3 elita ci nie zrobią, więc odkrywaj, co odkryjesz to ci zostanie
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 7 2012 04:04am
Quote (Yugi @ 7 May 2012 11:17)
ta załoga co masz teraz na kw3 zostaje, dostaniesz za niego nowy tank z załogą 100%


przed 7.2 na t34 mialem zaloge z t32 na 91%, po paczu dostalem ich na 100%

This post was edited by 50groszy on May 7 2012 04:04am
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 7 2012 05:21am

Porażka
Bitwa: Himmelsdorf 7 maja 2012 13:09:40
Czołg: KW
Doświadczenia: 1 315
Kredytów: 39 841
Osiągnięcia w walce: Medal Bioltera, Specjalista
a mialo byc tak pieknie :(
Go Back To Polska Topic List
Prev1458459460461462805Next
Add Reply New Topic New Poll