d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1458459460461462717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jul 26 2013 08:42am
Quote (Atanok @ 26 Jul 2013 15:41)
Ja pierdole, jakim trzeba byc tepakiem, zeby nie rozumiec, ze anime to slowo dotyczace tylko i wylacznie japonskich animacji rysowanych w specyficzny sposob?


oczywiscie reportuje, tylko ja moge wyzywac pandera.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 26 2013 08:43am
Quote (Atanok @ 26 Jul 2013 16:41)
Ja pierdole, jakim trzeba byc tepakiem, zeby nie rozumiec, ze anime to slowo dotyczace tylko i wylacznie japonskich animacji rysowanych w specyficzny sposob?


Quote
W Japonii terminem tym określa się wszystkie filmy i seriale animowane, bez względu na kraj ich pochodzenia.

Równie dobrze możemy sobie rozmawiać o animowanych ekranizacjach komiksów Marvela i możesz reportować każdy post.
Member
Posts: 179
Joined: Jun 11 2013
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jul 26 2013 08:44am
kurwa, wasza dyskusja nie ma sensu bo to wszystko i tak jeden wielki syf

tyle w temacie

PS atanok ty tlusta kurwo

This post was edited by Alpha_as_fuk on Jul 26 2013 08:44am
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 26 2013 08:44am
Quote (1970 @ 26 Jul 2013 16:43)
Równie dobrze możemy sobie rozmawiać o animowanych ekranizacjach komiksów Marvela i możesz reportować każdy post.


Anime (jap. アニメ?) – skrócone angielskie słowo animation (jap. アニメーション animēshon?) oznaczające film animowany. W Japonii terminem tym określa się wszystkie filmy i seriale animowane, bez względu na kraj ich pochodzenia. Poza Japonią słowo anime służy do określenia japońskich filmów animowanych oraz stylu japońskiej animacji.

Skill czytania oceniam na geniusz/10. No, ale musialbys przeczytac AZ jedno zdanie wiecej :<
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jul 26 2013 08:44am
Quote (Atanok @ Jul 26 2013 04:19pm)
Sami znawcy dookola. Rob lepiej nowe multi bo skonczysz jak kubus.


czyli jak
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 26 2013 08:45am
Quote (Unsatiable @ 26 Jul 2013 16:44)
czyli jak


Od tego masz pmy.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 26 2013 08:47am
Quote (Atanok @ 26 Jul 2013 16:44)
Anime (jap. アニメ?) – skrócone angielskie słowo animation (jap. アニメーション animēshon?) oznaczające film animowany. W Japonii terminem tym określa się wszystkie filmy i seriale animowane, bez względu na kraj ich pochodzenia. Poza Japonią słowo anime służy do określenia japońskich filmów animowanych oraz stylu japońskiej animacji.

Skill czytania oceniam na geniusz/10. No, ale musialbys przeczytac AZ jedno zdanie wiecej :<


Z tego powodu słowo anime może być używane w trzech znaczeniach:

do określenia wszystkich filmów animowanych – znaczenie to stosowane jest jedynie przez Japończyków,
do określenia japońskich filmów animowanych – to definicja najbardziej rozpowszechniona poza Japonią,
do określenia filmów animowanych (niezależnie od kraju produkcji) nawiązujących do stereotypów związanych z japońskim komiksem i animacją.
mentalnie jestem Japończykiem i anime dla mnie jest określeniem wszystkich filmów animowanych

Bolek i Lolek dobre anime, co nie Tradek?
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 26 2013 08:48am
Quote (1970 @ 26 Jul 2013 16:47)
Z tego powodu słowo anime może być używane w trzech znaczeniach:

    do określenia wszystkich filmów animowanych – znaczenie to stosowane jest jedynie przez Japończyków,
    do określenia japońskich filmów animowanych – to definicja najbardziej rozpowszechniona poza Japonią,
    do określenia filmów animowanych (niezależnie od kraju produkcji) nawiązujących do stereotypów związanych z japońskim komiksem i animacją.
mentalnie jestem Japończykiem i anime dla mnie jest określeniem wszystkich filmów animowanych

Bolek i Lolek dobre anime, co nie Tradek?


Nic dodac nic ujac, strzelasz sobie w kolano z kazdym kolejnym postem widzac, ze brakuje ci argumentow na forum o diablo :D
e/ jako anime spoza Japonii mozna uznac Avatar the last airbender.

This post was edited by Atanok on Jul 26 2013 08:49am
Jul 26 2013 08:49am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 26 2013 08:50am
Quote (Atanok @ 26 Jul 2013 16:48)
Nic dodac nic ujac, strzelasz sobie w kolano z kazdym kolejnym postem widzac, ze brakuje ci argumentow na forum o diablo :D
e/ jako anime spoza Japonii mozna uznac Avatar the last airbender.


mentalnie jestem Japończykiem i anime dla mnie jest określeniem wszystkich filmów animowanych
mentalnie jestem Japończykiem i anime dla mnie jest określeniem wszystkich filmów animowanych

mentalnie jestem Japończykiem i anime dla mnie jest określeniem wszystkich filmów animowanych

Skill czytania oceniam na geniusz/10.
Go Back To Polska Topic List
Prev1458459460461462717Next
Add Reply New Topic New Poll