d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1457458459460461805Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 6 2012 01:57pm
Quote (Poeta @ 6 May 2012 21:51)
wiem, tylko ze b1 i bdr to max 2x km/h


bdr z gorki da rade 30 xdd

Quote (kacperq @ 6 May 2012 21:52)
hehe jeszcze 13k expa ^^


cisniesz, nie ma opierdalania sie ;d


o kurwa
http://worldoftanks.eu/news/2285-special-military-parade-pl/
to sobie nakupuje :o

This post was edited by 50groszy on May 6 2012 02:03pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 6 2012 02:05pm
Quote (Poeta @ 6 May 2012 21:41)
a co powiecie o bat chattilion?

poki co opornie mi idzie odblokowywanie sprzetow w b1, chyba wolniejszego i brzydszego klocka nie mogli wystrugac, staram sie zostawac w bazie i oslaniac arty, bo 5 min jade do polowy mapy ;D


Batmobil najlepszy med jesli masz rece.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 6 2012 02:21pm
Quote (50groszy @ May 6 2012 07:57pm)
cisniesz, nie ma opierdalania sie ;d
wiadomix

o kurwa
http://worldoftanks.eu/news/2285-special-military-parade-pl/
to sobie nakupuje :o


:drool: tez sie obkupie

/e ile zl by wyszlo na premium na pol roku ~~?
220zl :<

This post was edited by kacperq on May 6 2012 02:25pm
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 6 2012 02:42pm
kurwa, znowu, otrzymuje tysionce dimejdzu, trzymam przeciwnika, przyjedzie ci t34 z dupy i ammo rack rozpierdala :(
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 6 2012 02:48pm
Quote (50groszy @ May 6 2012 08:42pm)
kurwa, znowu, otrzymuje tysionce dimejdzu, trzymam przeciwnika, przyjedzie ci t34 z dupy i ammo rack rozpierdala :(


h3h3
Victory! Map: Koło podbiegunowe
6 maja 2012 22:39:55
KW Exp.: 1 048 Credits: 24 251
Battle Achievements: Odznaka mistrzowska: I klasy

rozjebalem kw srakies tam tieru 7
pozdrawiam
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 6 2012 05:47pm
100%zaloga w bt-2
ale i tak sprzedaje ten wuz, cuz znudzilo mi sie to :X
jeszcze 1,5k do kw-3 kurwa jebana mac nie mam oczu jurz

This post was edited by kacperq on May 6 2012 05:47pm
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 6 2012 05:49pm
Quote (kacperq @ 7 May 2012 01:47)
100%zaloga w bt-2
ale i tak sprzedaje ten wuz, cuz znudzilo mi sie to :X
jeszcze 1,5k do kw-3 kurwa jebana mac nie mam oczu jurz


a jednak, udalo Ci sie ;)
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 6 2012 05:50pm
Quote (50groszy @ May 6 2012 11:49pm)
a jednak, udalo Ci sie ;)


no jeszcze 1,5k mysle ze dozyje. -_-
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 6 2012 05:51pm
Quote (kacperq @ 7 May 2012 01:50)
no jeszcze 1,5k mysle ze dozyje.  -_-


zaraz dniowki, ale od 7:00 beda x5 :drool:
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 6 2012 06:04pm
ano faktycznie dwójki sa :<
szkda ze nie 5min wczesniej jak 700expa wpadlo :<
jak wykorzystam x2 to o 7 bede mial x5?

This post was edited by kacperq on May 6 2012 06:05pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1457458459460461805Next
Add Reply New Topic New Poll