d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1457458459460461491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jun 30 2011 09:55am
Quote (eziush @ 30 Jun 2011 17:54)
ile srednio jest osob?


600+/-
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 1 2011 02:43am
Daniek nie wiem jak ty to robisz ale z checia dalbym tez i moje fg abys mogl je rozmnażać.
Member
Posts: 1,071
Joined: Jan 6 2009
Gold: 13.37
Jul 1 2011 02:44am
Quote (Wujekmisza @ Jul 1 2011 08:43am)
Daniek nie wiem jak ty to robisz ale z checia dalbym tez i moje fg abys mogl je rozmnażać.


farci jebany
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 1 2011 03:35am
Code
Według źródeł LA Times podpisano już wstępne porozumienie na mocy, którego grupa inwestorów z Europy wyłoży pieniądze potrzebne na wypłaty dla Amerykanów (około 150 milionów dolarów). W zamian inwestorzy otrzymają większość udziałów w Pocket King "firmie matce" Full Tilt Poker.

Pieniądze od europejskich inwestorów pozwolą na uruchomienie wypłat zamrożonych środków amerykańskich graczy, a także na sądową walkę z amerykańskim Departamentem Sprawiedliwości.

Ważną informację związaną z planowaną transakcją przekazał też prawnik reprezentujący Phila Ivey. Przypomnijmy, że Ivey na znak protestu przeciwko działaniom Full Tilt Poker zrezygnował z gry na World Series of Poker, a także złożył sądowy pozew przeciwko pokerroomowi. Jak mówi prawnik Phila Ivey David Chesnoff "Pan Ivey wycofa swój pozew, widzi bowiem, że podejmowane są działania, które zmierzają do wypłacenia amerykańskim graczom należnych im pieniędzy".

Wygląda więc na to, że już wkrótce całe zamieszanie związane z Full Tilt Poker dobiegnie do szczęśliwego końca. Amerykanie dostaną swoje pieniądze, a drugi największy pokerroom na świecie przetrwa i dalej będzie mógł oferować swoje usługi pokerzystom na całym świecie.


:)
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jul 1 2011 04:25am
Quote (Wujekmisza @ 1 Jul 2011 10:43)
Daniek nie wiem jak ty to robisz ale z checia dalbym tez i moje fg abys mogl je rozmnażać.


Gold: 0.00 DAMN :o

Quote (eziush @ 1 Jul 2011 10:44)
farci jebany


:thumbsup:
Member
Posts: 9,375
Joined: Jul 30 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 80%
Jul 1 2011 04:26am
pyknolbym za fg :)
Member
Posts: 1,204
Joined: May 22 2011
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 1 2011 04:27am
Quote (czerwikavp @ Jul 1 2011 01:26pm)
pyknolbym za fg :)


ja tez
Member
Posts: 9,375
Joined: Jul 30 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 80%
Jul 1 2011 04:27am
Quote (czerwikavp @ 1 Jul 2011 12:26)
pyknolbym za fg :)


ktos chetny??
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 1 2011 04:53am
Quote (Daniek @ 1 Jul 2011 10:25)
Gold: 0.00 DAMN  :o



:thumbsup:


Kolega trzyma ale jak sie zgodzisz to zaraz beda u ciebie. :)
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jul 1 2011 04:56am
Quote (Wujekmisza @ 1 Jul 2011 12:53)
Kolega trzyma ale jak sie zgodzisz to zaraz beda u ciebie. :)


Mam wystarczajaco swoich do gry ^_^
Go Back To Polska Topic List
Prev1457458459460461491Next
Add Reply New Topic New Poll