d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1456457458459460805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 6 2012 06:00am
dopiero 4k expa najebalem. :cry:
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 6 2012 06:20am
1,337,000 piniondzuw
/e zabij 3 przegraj bitwe

This post was edited by kacperq on May 6 2012 06:24am
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
May 6 2012 06:25am
Quote (Saygon @ 6 May 2012 13:48)
Sa bardzo popularne na wyzszych tierach bo maja rewolwerowy magazynek aka strzelam 6 razy co dwie sekundy, a potem przeladowuje przez 30 sekund. Do tego francuskie sa bardzo szybkie i maja duza penetracje, ale sa zajebiscie papierowe i byle gowno moze je przebic. Wymagaja w miare ogarnietego gracza i wtedy nakurwiaja.


wreszcie dobra odp, ciezko je odblokowywac ;/ mam b1 i dostaje same kawulce jako przeciwnikow

te czolgi wygladaja jak wystrugane z drewna ;D bez kitu jak buty kucu
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 6 2012 06:38am
Quote (Poeta @ 6 May 2012 14:25)
wreszcie dobra odp, ciezko je odblokowywac ;/ mam b1 i dostaje same kawulce jako przeciwnikow

te czolgi wygladaja jak wystrugane z drewna ;D bez kitu jak buty kucu


No na poczatku jest ciezko, ale jak juz masz amxa to idzie ladnie. Albo arl44 jezeli idziesz w heavy. Ten arl ma ponad 200 penetracji.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 6 2012 11:19am
Victory! Map: Fiordy
6 maja 2012 19:11:42
KW Exp.: 843 Credits: 19 255
Battle Achievements: Specjalista

ez

/e 2 silnik opracowany, jeszcze 18,5k do kw-3
moze sie uda nakurwic ;D

This post was edited by kacperq on May 6 2012 11:25am
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 6 2012 01:26pm
Quote (Saygon @ 6 May 2012 14:38)
No na poczatku jest ciezko, ale jak juz masz amxa to idzie ladnie. Albo arl44 jezeli idziesz w heavy. Ten arl ma ponad 200 penetracji.


bdr tez bardzo fajny, po paczu 7.3 to on bedzie top ht V tier, chyba go odkupie <3
arl spoczko, ale m4 amx jest guwnem :( q.q

This post was edited by 50groszy on May 6 2012 01:27pm
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
May 6 2012 01:41pm
Quote (50groszy @ 6 May 2012 21:26)
bdr tez bardzo fajny, po paczu 7.3 to on bedzie top ht V tier, chyba go odkupie <3
arl spoczko, ale m4 amx jest guwnem :( q.q


a co powiecie o bat chattilion?

poki co opornie mi idzie odblokowywanie sprzetow w b1, chyba wolniejszego i brzydszego klocka nie mogli wystrugac, staram sie zostawac w bazie i oslaniac arty, bo 5 min jade do polowy mapy ;D
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 6 2012 01:44pm
Quote (Poeta @ 6 May 2012 21:41)
a co powiecie o bat chattilion?

poki co opornie mi idzie odblokowywanie sprzetow w b1, chyba wolniejszego i brzydszego klocka nie mogli wystrugac, staram sie zostawac w bazie i oslaniac arty, bo 5 min jade do polowy mapy ;D


na razie nic nie moge powiedziec, jestem jeszcze przy amx13 75 :( ale chyba zrezygnuje z nich, za slabo ogarniam
co do predkosci, od piatego tieru light (amx12t) zapierdalaja juz 60/h
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
May 6 2012 01:51pm
Quote (50groszy @ 6 May 2012 21:44)
na razie nic nie moge powiedziec, jestem jeszcze przy amx13 75 :( ale chyba zrezygnuje z nich, za slabo ogarniam
co do predkosci, od piatego tieru light (amx12t) zapierdalaja juz 60/h


wiem, tylko ze b1 i bdr to max 2x km/h
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 6 2012 01:52pm
Quote (50groszy @ May 6 2012 07:44pm)
na razie nic nie moge powiedziec, jestem jeszcze przy amx13 75 :( ale chyba zrezygnuje z nich, za slabo ogarniam
co do predkosci, od piatego tieru light (amx12t) zapierdalaja juz 60/h


hehe jeszcze 13k expa ^^
Go Back To Polska Topic List
Prev1456457458459460805Next
Add Reply New Topic New Poll