Quote (Poeta @ 6 May 2012 21:41)
a co powiecie o bat chattilion?
poki co opornie mi idzie odblokowywanie sprzetow w b1, chyba wolniejszego i brzydszego klocka nie mogli wystrugac, staram sie zostawac w bazie i oslaniac arty, bo 5 min jade do polowy mapy ;D
na razie nic nie moge powiedziec, jestem jeszcze przy amx13 75

ale chyba zrezygnuje z nich, za slabo ogarniam
co do predkosci, od piatego tieru light (amx12t) zapierdalaja juz 60/h