d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev1456457458459460495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,291
Joined: May 24 2008
Gold: 0.00
Mar 23 2013 06:50am
Tam trzeba poświęcić wszystko dla bycia Pro i jak widać są efekty. Teraz obstawiam że JD coś w tym roku zamiesza :)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 23 2013 06:51am
Quote (3DooM @ 23 Mar 2013 13:50)
Tam trzeba poświęcić wszystko dla bycia Pro i jak widać są efekty. Teraz obstawiam że JD coś w tym roku zamiesza :)


z nowym trenerem w EG-TL mysle, ze JD wreszcie jest happy, jak i cala reszta mieszkajaca w domu. Moze wreszcie Huk przestanie zgrywac cwaniaczka i zamieszka z innymi w domu, zeby poprawic swoja gre.
Demuslim tez niedlugo do Korei wyjezdza, bo sam trener powiedzial, ze Taeja jako 1 dobry terran w Korei to zdecydowanie za malo do treningow jaki ma dla nich przygotowane.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Mar 23 2013 06:55am
przypominam
Member
Posts: 13,291
Joined: May 24 2008
Gold: 0.00
Mar 23 2013 06:56am
Quote (zYwi3c @ 23 Mar 2013 14:51)
z nowym trenerem w EG-TL mysle, ze JD wreszcie jest happy, jak i cala reszta mieszkajaca w domu. Moze wreszcie Huk przestanie zgrywac cwaniaczka i zamieszka z innymi w domu, zeby poprawic swoja gre.
Demuslim tez niedlugo do Korei wyjezdza, bo sam trener powiedzial, ze Taeja jako 1 dobry terran w Korei to zdecydowanie za malo do treningow jaki ma dla nich przygotowane.


:) ja streamy często ich ogladam, ale za cholere nie mogę się dowiedzieć jak to jest z tym dragonem? lubią go czy nie ? :D
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Mar 23 2013 06:57am
Szkoda, że ta gra jest taka droga, po 2 latach nadal się trzyma. Z ciekawości zapytam czy ktoś z was osiągnął coś w esporcie czy to jest praktycznie niemożliwe?
No i drugie pytanie (czasem coś czytałem o starcrafcie2) dlaczego ludzie grają głównie zerg/protos a mało kto terranami? Jest to niezbalansowane?

No to tyle, nie gram ale widzę że wysokie nagrody są w turniejach.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 23 2013 07:05am
Quote (mysk8er @ 23 Mar 2013 13:57)
Szkoda, że ta gra jest taka droga, po 2 latach nadal się trzyma. Z ciekawości zapytam czy ktoś z was osiągnął coś w esporcie czy to jest praktycznie niemożliwe?
No i drugie pytanie (czasem coś czytałem o starcrafcie2) dlaczego ludzie grają głównie zerg/protos a mało kto terranami? Jest to niezbalansowane?

No to tyle, nie gram ale widzę że wysokie nagrody są w turniejach.


JSP ma tylko 1 progamera, ktory 'cos' znaczy - Minigun. Aktualnie gracz teamu ROOT. Zeby cos osiagnac, to musialbys trenowac po 10h dzien w dzien przez dobry rok, a moze i to bedzie malo.
Terranow na ten dzien jest najwiecej, w turniejach bylo ich malo, bo poprostu przegrywali i tyle. Aktualnie terran to najsilniejsza rasa ( nerf inc ).

http://sc2earnings.com/

Quote (3DooM @ 23 Mar 2013 13:56)
:) ja streamy często ich ogladam, ale za cholere nie mogę się dowiedzieć jak to jest z tym dragonem? lubią go czy nie ? :D


Dragon to terran, ktory bardzo lubi trollowac, z tego zablysnal i dlatego go ludzie ogladaja i lubia go ogladac. Daja mu swoje konta z bronzu i on na nich gra i trolluje ludzi. Aktualnie gracz MYM z tego co pamietam. Ale nie gra w turniejach, raczej za slaby.
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Mar 23 2013 07:10am
O kurwa, Panie. Jakie pieniądze. To jest w całej karierze czy tylko przez jakiś okres typu sezon/rok?
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Mar 23 2013 07:12am
Quote (zYwi3c @ Mar 23 2013 03:05pm)
JSP ma tylko 1 progamera, ktory 'cos' znaczy - Minigun. Aktualnie gracz teamu ROOT. Zeby cos osiagnac, to musialbys trenowac po 10h dzien w dzien przez dobry rok, a moze i to bedzie malo.
Terranow na ten dzien jest najwiecej, w turniejach bylo ich malo, bo poprostu przegrywali i tyle. Aktualnie terran to najsilniejsza rasa ( nerf inc ).

http://sc2earnings.com/



Dragon to terran, ktory bardzo lubi trollowac, z tego zablysnal i dlatego go ludzie ogladaja i lubia go ogladac. Daja mu swoje konta z bronzu i on na nich gra i trolluje ludzi. Aktualnie gracz MYM z tego co pamietam. Ale nie gra w turniejach, raczej za slaby.


jak jednego ja jeszcze znam zthree to dobrze gra tez jest pro :drool:
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Mar 23 2013 07:36am
Draco byl w finale courage i chyba 2 miejsca dostaja licencje pro, ale nie jestem pewny.

Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 23 2013 08:39am
Quote (mysk8er @ 23 Mar 2013 14:10)
O kurwa, Panie. Jakie pieniądze. To jest w całej karierze czy tylko przez jakiś okres typu sezon/rok?


To jest tylko z wygranych turnieji przez okres lekko ponad 2 lat. Do tego dochdza pensje graczy 40-60k $$ rocznie srednio, Ci lepsi nawet 80-120k $ rocznie + jakies tam rzeczy od sponsorow, myszki, kompy, sluchawki, monitory itd

http://www.youtube.com/watch?v=h8j3ue9fegg

This post was edited by zYwi3c on Mar 23 2013 09:06am
Go Back To Polska Topic List
Prev1456457458459460495Next
Add Reply New Topic New Poll