d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev1456457458459460476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,491.00
Sep 7 2010 03:41pm
Quote (Patryk1991 @ 7 Sep 2010 23:38)
ah te plus jedynki na poczatku co 30 sek bosko bylo ale sie skonczylo
nic nie trwa wiecznie niebezpiecznie jest myslec ze cos trwa wiecznie :Cry:
moze jak nowe uni otworza lub zmiany wporwadza ozeyjemy jak feniks z popiolu  :hail:


tak jest, a teraz jakieś nowe uni ma wyjść?
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Sep 7 2010 03:42pm
Quote (Hubas @ 7 Sep 2010 23:41)
tak jest, a teraz jakieś nowe uni ma wyjść?


jak bede mial kompa na ktorym sie nie zacina ogame to pogramy ;D
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 7 2010 03:43pm
Quote (Hubas @ 7 Sep 2010 17:41)
tak jest, a teraz jakieś nowe uni ma wyjść?


kiedys raz na miesiasc nowe bylo a teraz to co kikla ale juz ten czas sie zbliza :D
moze nawet jakiegos updejta zrobia lub cos w tym stylu

Quote (lszcz @ 7 Sep 2010 17:42)
jak bede mial kompa na ktorym sie nie zacina ogame to pogramy ;D


kabel za dlugi od internetu wiesz co z nim zrobic

This post was edited by Patryk1991 on Sep 7 2010 03:44pm
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,491.00
Sep 7 2010 03:46pm
mi sie nie chce co prawda grac na nowym uni ale dla +1 mogę
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Sep 7 2010 03:47pm
Quote (Hubas @ 7 Sep 2010 23:46)
mi sie nie chce co prawda grac na nowym uni ale dla +1 mogę


to mozna grac chociaz dla tych plusjedynek :D
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,491.00
Sep 7 2010 03:48pm
Quote (lszcz @ 7 Sep 2010 23:47)
to mozna grac chociaz dla tych plusjedynek :D


To spotykamy się na uni IO :thumbsup:

więcej kont na wośp yeah!
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 10 2010 01:54pm
nie gram juz na uni25.org
wczoraj transportery zloma dostaly i sie wqurwielm bo prawie na nanity 10 mialem drugi raz -_-
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,491.00
Sep 12 2010 03:10am
Quote (Patryk1991 @ 10 Sep 2010 21:54)
nie gram juz na uni25.org
wczoraj transportery zloma dostaly i sie wqurwielm bo prawie na nanity 10 mialem drugi raz -_-


chujowo!

za dwa dni uni io, bez acs, 70% złomu, i nie wiem jak z bunkrami ;d
Member
Posts: 1,353
Joined: Jun 24 2009
Gold: 0.00
Sep 12 2010 03:16am
chetnie pogram na nowym :)
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Sep 12 2010 03:25am
Quote (sify11 @ Sep 12 2010 11:16am)
chetnie pogram na nowym :)


too late :P
Go Back To Polska Topic List
Prev1456457458459460476Next
Add Reply New Topic New Poll