Quote (colos @ Jul 23 2013 02:51pm)
w koncu po dluzszym czasie zabralem sie do roboty i zmniejszam liste watching,jak na razie 26 z 32,chociaz z jeden tytul usunalem bo uznalem za malo interesujacy i nudny
niewiele moge doradzic, bo oprocz OVA i speciali to tylko Shinsekai Yori ogladalem z Twojej aktualnej watching listy. I z tego miejsca polecam to obejrzec, moim zdaniem jedno z lepszych anime.
tak czy siak nadal wysoko

High
78.5%
Ja sobie teraz ogladam Tengen Toppa Gurren Lagann, ale powolutku mi idzie bo tylko 1 epek dziennie. Nie jest to zwiazane z malym pociagiem do tego anime (wrecz przeciwnie - podoba mi sie), po prostu Skyrim za bardzo wciaga :C
Quote (Atanok @ Jul 23 2013 05:27pm)
Kysz gimbie.
Skonczylem normalna edycje Kino no Tabi i spokojnie daje 9/10. Takiego filozoficznego tytulu jeszcze nie widzialem.
dalem tyle samo
This post was edited by Zeratull on Jul 23 2013 09:34am