d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1456457458459460717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 22 2013 03:20pm
a sa poprzednie sezony czy filmy tego persona?

dobra gra w karty Boku wa tomodachi ga sukunai



Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 22 2013 03:24pm
Quote (colos @ 22 Jul 2013 23:20)
a sa poprzednie sezony czy filmy tego persona?

dobra gra w karty Boku wa tomodachi ga sukunai


http://img14.imageshack.us/img14/5676/yke2.png


Wlasnie zdalem sobie sprawe, ze juz nie jestem w stanie ogladac anime z polskimi napisami.
Jest anime i dwa filmy na podstawie persona 4, ale na podstawie persony 3 jeszcze nic nie bylo, a to jest zupelnie oddzielna historia i inne jakby uniwersum.
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 23 2013 06:51am
w koncu po dluzszym czasie zabralem sie do roboty i zmniejszam liste watching,jak na razie 26 z 32,chociaz z jeden tytul usunalem bo uznalem za malo interesujacy i nudny
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Jul 23 2013 09:22am
Quote (colos @ Jul 23 2013 02:51pm)
w koncu po dluzszym czasie zabralem sie do roboty i zmniejszam liste watching,jak na razie 26 z 32,chociaz z jeden tytul usunalem bo uznalem za malo interesujacy i nudny


niewiele moge doradzic, bo oprocz OVA i speciali to tylko Shinsekai Yori ogladalem z Twojej aktualnej watching listy. I z tego miejsca polecam to obejrzec, moim zdaniem jedno z lepszych anime.
tak czy siak nadal wysoko :D
High
78.5%

Ja sobie teraz ogladam Tengen Toppa Gurren Lagann, ale powolutku mi idzie bo tylko 1 epek dziennie. Nie jest to zwiazane z malym pociagiem do tego anime (wrecz przeciwnie - podoba mi sie), po prostu Skyrim za bardzo wciaga :C

Quote (Atanok @ Jul 23 2013 05:27pm)
Kysz gimbie.

Skonczylem normalna edycje Kino no Tabi i spokojnie daje 9/10. Takiego filozoficznego tytulu jeszcze nie widzialem.


dalem tyle samo :)

This post was edited by Zeratull on Jul 23 2013 09:34am
Member
Posts: 5,302
Joined: Mar 26 2011
Gold: 290.01
Warn: 30%
Jul 23 2013 09:25am
beka z tematu :DDD
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 23 2013 09:27am
Quote (Insane_guy_with_the_cheese @ 23 Jul 2013 17:25)
beka z tematu :DDD


Kysz gimbie.

Skonczylem normalna edycje Kino no Tabi i spokojnie daje 9/10. Takiego filozoficznego tytulu jeszcze nie widzialem.
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 25 2013 07:44pm
Quote (Zeratull @ 23 Jul 2013 17:22)
niewiele moge doradzic, bo oprocz OVA i speciali to tylko Shinsekai Yori ogladalem z Twojej aktualnej watching listy. I z tego miejsca polecam to obejrzec, moim zdaniem jedno z lepszych anime.
tak czy siak nadal wysoko :D
High
78.5%

Ja sobie teraz ogladam Tengen Toppa Gurren Lagann, ale powolutku mi idzie bo tylko 1 epek dziennie. Nie jest to zwiazane z malym pociagiem do tego anime (wrecz przeciwnie - podoba mi sie), po prostu Skyrim za bardzo wciaga :C



dalem tyle samo :)


heh,jak bede mial kiedy to sprawdze,co prawda mam 3 odcinek zaznaczony,ale w ogole nie kojarze zebym ogladal
kolejny tytul za ktory sie teraz zlapalem
Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru
nie wiem czy warte polecenia,po prostu romanse szkolne najszybciej mi wchodza,lubie to polaczenie ;)
Member
Posts: 1,476
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jul 26 2013 08:05am
MLP <3
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 26 2013 08:05am
Quote (Miza93 @ 26 Jul 2013 16:05)
MLP <3


To nie anime, precz.
Member
Posts: 1,476
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jul 26 2013 08:14am
Quote (Atanok @ Jul 26 2013 04:05pm)
To nie anime, precz.


Manga/anime - Official Topic, bajka to bajka i koniec.

This post was edited by Miza93 on Jul 26 2013 08:17am
Go Back To Polska Topic List
Prev1456457458459460717Next
Add Reply New Topic New Poll