d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1456457458459460491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,071
Joined: Jan 6 2009
Gold: 13.37
Jun 30 2011 03:51am
jaja straszne, ludzie placza rzeke a ja sie ciesze, ze od lat jestem wierny tylko starsom ;)

FTP= Fuck The Players

This post was edited by eziush on Jun 30 2011 03:55am
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jun 30 2011 03:55am
Quote (eziush @ 30 Jun 2011 11:51)
jaja straszne, ludzie placza rzeke a ja sie ciesze, ze od lat jestem wierny tylko starsom ;)


tak sie nie ciesz bo ps tez bylo zamieszane w afere "czarnego piatku" ;d

szkoda mi full tilt poekr bo jak dla mnie mieli tam najfajniejsze oprogramowane ;p

a wczoraj gralem na redbet i sie okazalo ze konto tam mam nawet nie pamietam kiedy zalozylem taka chujnia ze od samego wygladu stolu grac sie nie chce;p

This post was edited by Cannabisek on Jun 30 2011 03:56am
Member
Posts: 1,071
Joined: Jan 6 2009
Gold: 13.37
Jun 30 2011 04:30am
FTP mieli problemy dlatego, ze po 'czarnym piatku' nie mieli kwitu na wyplaty. na poczatku trzeba bylo z miecha czekac, nawet jak wyplacalo sie jakies grosze. to podobno przez to, ze FTP zainwestowal kase w jakies nieruchomosci czy cos tam. lecieli w kulki jak tylko mogli - ja zamowilem ksiazke ze starsow i doszla z miesiac temu, moj brat zamowil dwie z FTP w tym samym czasie i nie wiadomo czy w ogole dojda. starsy caly czas maja kwit i kasa przychodzi gdzie chcesz w jeden dzien. nie ma sie co martwic narazie.

a z oprogramowaniem to zawsze tak jest, przywykniesz w koncu.
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jun 30 2011 06:32am
Quote (eziush @ 30 Jun 2011 12:30)
FTP mieli problemy dlatego, ze po 'czarnym piatku' nie mieli kwitu na wyplaty. na poczatku trzeba bylo z miecha czekac, nawet jak wyplacalo sie jakies grosze. to podobno przez to, ze FTP zainwestowal kase w jakies nieruchomosci czy cos tam. lecieli w kulki jak tylko mogli - ja zamowilem ksiazke ze starsow i doszla z miesiac temu, moj brat zamowil dwie z FTP w tym samym czasie i nie wiadomo czy w ogole dojda. starsy caly czas maja kwit i kasa przychodzi gdzie chcesz w jeden dzien. nie ma sie co martwic narazie.

a z oprogramowaniem to zawsze tak jest, przywykniesz w koncu.


gralem duzo np. na unibecie i jakos nie moglem przywyknac chociaz pewnie juz sie tam nie pogra bo to ten sam soft co na ladbrokes a oni wycofali sie z polskiego rynku przez ta jebana ustawe

najfajniejsze to jak mowilem dla mnie full tilt poker pozniej poker stars a pozniej party poker

ale jak ktos pisal na forum pokerowym moze ktos kupi ftp zmeinia nazwe i bedzie ten zajebisty soft :rolleyes:

This post was edited by Cannabisek on Jun 30 2011 06:35am
Member
Posts: 1,071
Joined: Jan 6 2009
Gold: 13.37
Jun 30 2011 06:41am
Quote (Cannabisek @ Jun 30 2011 12:32pm)
gralem duzo np. na unibecie i jakos nie moglem przywyknac chociaz pewnie juz sie tam nie pogra bo to ten sam soft co na ladbrokers a oni wycofali sie z polskiego rynku przez ta jebana ustawe

najfajniejsze to jak mowilem dla mnie full tilt poker pozniej poker stars a pozniej party poker

ale jak ktos pisal na forum pokerowym moze ktos kupi ftp zmeinia nazwe i bedzie ten zajebisty soft :rolleyes:


na pokerstrategy pisza, ze FTP rozwaza uzyskanie innej licencji, czyli niedlugo (?) pewnie znow ruszy. bedzie musial zaproponowac jakas zajebista oferte, zeby ludzie wrocili na ta platforme.
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jun 30 2011 08:05am
Quote (eziush @ 30 Jun 2011 14:41)
na pokerstrategy pisza, ze FTP rozwaza uzyskanie innej licencji, czyli niedlugo (?) pewnie znow ruszy. bedzie musial zaproponowac jakas zajebista oferte, zeby ludzie wrocili na ta platforme.


Na moje oko FTP to za duzy pokerroom zeby sie tak latwo poddac :D
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jun 30 2011 09:01am
juz nawet wyjebali konto na twitterze wczoraj jeszcze bylo :(

ale chociaz dzis freeroll dla polakow 500$ na party poker :banana:
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jun 30 2011 09:18am
Quote (Cannabisek @ 30 Jun 2011 17:01)
juz nawet wyjebali konto na twitterze wczoraj jeszcze bylo :(

ale chociaz dzis freeroll dla polakow 500$ na party poker :banana:


O ktorej ten freeroll? :o
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jun 30 2011 09:54am
Quote (Daniek @ 30 Jun 2011 17:18)
O ktorej ten freeroll? :o


o 19;00 w kazdy czwartek jest turnieje > specjalne

a w inne dni np. sa turnieje z wpisowym max do 11$ i bounty chyba 50$;p za agnieszke rylik albo krzysztofa wlodarczyka albo andrzeja niedzielana

This post was edited by Cannabisek on Jun 30 2011 09:55am
Member
Posts: 1,071
Joined: Jan 6 2009
Gold: 13.37
Jun 30 2011 09:54am
ile srednio jest osob?
Go Back To Polska Topic List
Prev1456457458459460491Next
Add Reply New Topic New Poll