Quote (eziush @ 30 Jun 2011 12:30)
FTP mieli problemy dlatego, ze po 'czarnym piatku' nie mieli kwitu na wyplaty. na poczatku trzeba bylo z miecha czekac, nawet jak wyplacalo sie jakies grosze. to podobno przez to, ze FTP zainwestowal kase w jakies nieruchomosci czy cos tam. lecieli w kulki jak tylko mogli - ja zamowilem ksiazke ze starsow i doszla z miesiac temu, moj brat zamowil dwie z FTP w tym samym czasie i nie wiadomo czy w ogole dojda. starsy caly czas maja kwit i kasa przychodzi gdzie chcesz w jeden dzien. nie ma sie co martwic narazie.
a z oprogramowaniem to zawsze tak jest, przywykniesz w koncu.
gralem duzo np. na unibecie i jakos nie moglem przywyknac chociaz pewnie juz sie tam nie pogra bo to ten sam soft co na ladbrokes a oni wycofali sie z polskiego rynku przez ta jebana ustawe
najfajniejsze to jak mowilem dla mnie full tilt poker pozniej poker stars a pozniej party poker
ale jak ktos pisal na forum pokerowym moze ktos kupi ftp zmeinia nazwe i bedzie ten zajebisty soft
This post was edited by Cannabisek on Jun 30 2011 06:35am