d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Smieszności > Repost
Prev1456457458459460664Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,231
Joined: May 28 2009
Gold: 0.13
Warn: 70%
Nov 13 2009 06:20pm
Quote (Shapiro @ Nov 14 2009 01:24am)
http://www.youtube.com/watch?v=27f0IimLQpU


no ja pierdole jebane cepy
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Nov 13 2009 06:43pm
Banned
Posts: 3,396
Joined: Oct 11 2006
Gold: 40.00
Warn: 20%
Nov 13 2009 06:48pm
Quote (Anarchy51 @ Nov 14 2009 02:43am)
http://vader.joemonster.org/upload/zag/512_2761561dec42371255891872814.jpg


kolumbijskie okulary
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2009 04:15am
Quote (MOCZPK @ Nov 13 2009 02:25pm)


Mam pytanie czy ktoś nie ma więcej tego typu przeróbek? Pamiętam były takie ale nie wiem gdzie szukać :( Jakby ktoś miał to proszę o wrzucenie :)
Member
Posts: 7,755
Joined: Apr 17 2009
Gold: 133.37
Nov 14 2009 05:44am
Quote (DeSSq @ Nov 14 2009 12:15pm)
Mam pytanie czy ktoś nie ma więcej tego typu przeróbek? Pamiętam były takie ale nie wiem gdzie szukać :( Jakby ktoś miał to proszę o wrzucenie :)


Tylko takie mam:

Banned
Posts: 227
Joined: Sep 27 2008
Gold: 0.00
Nov 14 2009 05:51am
Quote (Anarchy51 @ Nov 14 2009 12:43am)
http://vader.joemonster.org/upload/zag/512_2761561dec42371255891872814.jpg


najlepsze "fffffffuuuuuuuu" jakie widziałem :D
Member
Posts: 13,522
Joined: Oct 20 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 90%
Nov 14 2009 05:54am
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2009 06:07am
Quote (MOCZPK @ 14 Nov 2009 12:54)
http://i.demotywatory.pl/uploads/1257983232_by_Pozniejpomysle_500.jpg


to ziomek z wrocławia jest, najlepsze jest to, że koleś jest luźno po 40tce i jeździ w hawajskiej koszuli ;p
Member
Posts: 20,547
Joined: Aug 31 2007
Gold: 16,966.51
Nov 14 2009 06:10am
Quote (Anarchy51 @ 14 Nov 2009 14:07)
to ziomek z wrocławia jest, najlepsze jest to, że koleś jest luźno po 40tce i jeździ w hawajskiej koszuli ;p


bierze do pyska czy daje? Czy to i to?
Member
Posts: 16,012
Joined: Jun 25 2006
Gold: 287.90
Nov 14 2009 06:32am
Quote (DeSSq @ Nov 14 2009 11:15am)
Mam pytanie czy ktoś nie ma więcej tego typu przeróbek? Pamiętam były takie ale nie wiem gdzie szukać :( Jakby ktoś miał to proszę o wrzucenie :)


To jest moje ulubione (chociaz chyba kiedys bylo na jsp):
http://www.joemonster.org/phorum/read.php?f=25&i=11597&t=11597
Go Back To Polska Topic List
Prev1456457458459460664Next
Closed New Topic New Poll