d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1455456457458459805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 6 2012 04:45am
jak tam z balansem w tej grze?
nadal wrzuca kw3 na t10?
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 6 2012 04:46am
Quote (EustachyMotyka @ May 6 2012 10:45am)
jak tam z balansem w tej grze?
nadal wrzuca kw3 na t10?


nom
atm mam 4 tier vs 9
elo

This post was edited by kacperq on May 6 2012 04:47am
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 6 2012 04:54am
Quote (kacperq @ 6 May 2012 11:46)
nom
atm mam 4 tier vs 9
elo


szkoda bo lubilem w to grac, ale jak mialem kw3 i wrzucalo mnie ciagle do t10 gdzie nawet nie potrafilem nikomu zarysowac traktora to se dalem spokoj
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
May 6 2012 04:57am
Quote (EustachyMotyka @ May 6 2012 11:54am)
szkoda bo lubilem w to grac, ale jak mialem kw3 i wrzucalo mnie ciagle do t10 gdzie nawet nie potrafilem nikomu zarysowac traktora to se dalem spokoj


czołgi nie dla słabych
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 6 2012 04:59am
Quote (Yugi @ 6 May 2012 11:57)
czołgi nie dla słabych


Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 6 2012 05:09am
nie kurwa nie zdaze wjebac tego 30k exap z takimi tardami i mm
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
May 6 2012 05:19am
oplaca sie inwestowac we francuskie czolgi?
ciezko sie je expi, te w nizszych teirach sa mega wolne
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 6 2012 05:24am
ja pierdole pluton bison + jakis 4 tier wjebalo do 9 tieru :rofl:

Quote (Poeta @ May 6 2012 11:19am)
oplaca sie inwestowac we francuskie czolgi?
ciezko sie je expi, te w nizszych teirach sa mega wolne


ladnie nakurwiaja
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
May 6 2012 05:37am
Quote (kacperq @ 6 May 2012 13:24)
ja pierdole pluton bison + jakis 4 tier wjebalo do 9 tieru :rofl:



ladnie nakurwiaja

a moze cos wiecej? bo widze ze nie sa zbyt popularne, szukam przyczyny

Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 6 2012 05:48am
Quote (Poeta @ 6 May 2012 13:37)
a moze cos wiecej? bo widze ze nie sa zbyt popularne, szukam przyczyny


Sa bardzo popularne na wyzszych tierach bo maja rewolwerowy magazynek aka strzelam 6 razy co dwie sekundy, a potem przeladowuje przez 30 sekund. Do tego francuskie sa bardzo szybkie i maja duza penetracje, ale sa zajebiscie papierowe i byle gowno moze je przebic. Wymagaja w miare ogarnietego gracza i wtedy nakurwiaja.
Go Back To Polska Topic List
Prev1455456457458459805Next
Add Reply New Topic New Poll