d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev1455456457458459495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 23 2013 06:08am
Quote (zYwi3c @ 23 Mar 2013 14:05)
serio polakow ogladacie ;/ ?

http://www.teamliquid.net/video/streams/SC2Proleague



tarson juz nie gra w sc2, switchnal na lola


kilka dni temu gral tarson :D byl tu link nawet


swoja droga fajny taki pyrkon, ofc nie jest to organizacja na miare turniejow sc2 ale jest pare ciekawych eventow. np czytanie fragmentow ksiazek przez autorow, prezentacja ksiazek itd, nawet taki turniej sc2

This post was edited by cOr on Mar 23 2013 06:10am
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Mar 23 2013 06:10am
Quote (cOr @ 23 Mar 2013 13:08)
kilka dni temu gral tarson :D byl tu link nawet


swoja droga fajny taki pyrkon, ofc nie jest to organizacja na miare turniejow sc2 ale jest pare ciekawych eventow. np czytanie fragmentow ksiazek przez autorow, prezentacja ksiazek itd, nawet taki turniej sc2


http://www.pyrkon.pl/2013
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Mar 23 2013 06:12am
Quote (zYwi3c @ Mar 23 2013 12:08pm)
Dalem link do koreancow, wiec enjoy dobre gry, a nie randomowych polaczkow ogladac jak kalecza sc2 :(



"Jakis" - czytalem, o tym, ze wraca. I tak nic nie ugra, raz mu sie udalo wygrac z MCim i juz podnieta byla. Nerchio i Mana mimo, ze ich nie lubie i ich stylu gry, to go niszcza.


Lolol, tarson dawal rade w bw i juz nie jest mlody :D W formie byl czolowym terranem w eu.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 23 2013 06:13am
Quote (kefir @ 23 Mar 2013 13:12)
Lolol, tarson dawal rade w bw i juz nie jest mlody :D W formie byl czolowym terranem w eu.


No ale nie mowimy o tym co bylo kiedys, mowimy o tym co jest teraz :<
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Mar 23 2013 06:19am
Quote (zYwi3c @ Mar 23 2013 12:13pm)
No ale nie mowimy o tym co bylo kiedys, mowimy o tym co jest teraz :<


W sc2 byl bardzo dobry i moze wrocic do swojego poziomu .
Proponuje przestac hejtowac polaczkow bo mamy naprawde silna scene sc2 i gdyby starcraft wyszedl kilka lat wczesniej to mistrzzz/draco/dreiven/raven i wielu wielu innych zdominowaloby scene sc2.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Mar 23 2013 06:20am
Quote (kefir @ 23 Mar 2013 13:19)
W sc2 byl bardzo dobry i moze wrocic do swojego poziomu .
Proponuje przestac hejtowac polaczkow bo mamy naprawde silna scene sc2 i gdyby starcraft wyszedl kilka lat wczesniej to mistrzzz/draco/dreiven/raven i wielu wielu innych zdominowaloby scene sc2.


nasze polaczki w dużo gier są dobre ;<<<
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 23 2013 06:21am
Quote (kefir @ 23 Mar 2013 13:19)
W sc2 byl bardzo dobry i moze wrocic do swojego poziomu .
Proponuje przestac hejtowac polaczkow bo mamy naprawde silna scene sc2 i gdyby starcraft wyszedl kilka lat wczesniej to mistrzzz/draco/dreiven/raven i wielu wielu innych zdominowaloby scene sc2.


W europie moze i tak, poza Stephano i paroma innymi grajkami, nie ma dobrych graczy. Ale w Korei nie maja szans, nawet nie wiem jak mozesz myslec inaczej
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Mar 23 2013 06:29am
Nerchio>stephano.

Draco mial potencjal zeby rywalizowac z korkami. W bw wywalczyl licencje pro w turnieju otwartym, calkiem dobrze sobie radzil tylko taki wyjazd po maturze/bariera ejzykowa go przerosla i wrocil do polski. Team dal mu mozliwosc powrotu jesli chcialby jeszcze raz sprobowac. W kazdym razie mial bardzo dobre ratio w o wiele bardziej rozwinietej scenie od sc2. W tamtych czasach urwac korkowi mape to jak teraz wygrac bo7 do 0.


Jesli europejczycy nie beda trenowac tyle co korki to jasne, ze nie bedzie rownej rywalizacji. Oni tam podchodza to tego na 100% jak do normalnej pracy, a taki Tarson/mana/nerchio lacza granie ze studiami/praca.

This post was edited by kefir on Mar 23 2013 06:31am
Member
Posts: 13,291
Joined: May 24 2008
Gold: 0.00
Mar 23 2013 06:33am
Bo tam można z tego wyżyć, lepiej rozwinięty rynek e-sportu i sponsorzy jacy :)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 23 2013 06:40am
Quote (kefir @ 23 Mar 2013 13:29)
Nerchio>stephano.

Draco mial potencjal zeby rywalizowac z korkami. W bw wywalczyl  licencje pro w turnieju otwartym, calkiem dobrze sobie radzil tylko taki wyjazd po maturze/bariera ejzykowa go przerosla i wrocil do polski. Team dal mu mozliwosc powrotu jesli chcialby jeszcze raz sprobowac. W kazdym razie mial bardzo dobre ratio w o wiele bardziej rozwinietej scenie od sc2. W tamtych czasach urwac korkowi mape to jak teraz wygrac bo7 do 0.


Jestem ciekawy w ktorym swiecie Nerchio jest lepszy od Stephano :ph34r: Nerchio nigdy nie wygral na wiekszym turnieju ze Stephano, oprocz pojedynczych map.

Record: 13 wins - 5 losses (72.22%)
Best Streak: 8 wins Worst Streak: 1 loss Current Streak: 8 wins

A co do Draco, to nie wywalczyl w open turnieju, tylko team w koncu po wielu jego probach dal mu ta licencje, w open turnieju przegral.
Polacy sa w miare ok ( w kazdej grze ) w sc2 tez daja rade, ale porownywach ich do ESF / Kespa graczy, gdzie trenuja po 12h dziennie pod okiem trenerow i majac nadzieje, ze wygraja z nimi albo porownywac ich skillowo to sie mija z celem.

Zreszta, na MLG bylo widac jak Kespa gracze odstaja poziomem od innych ( z wyjatkiem topowych ESF graczy -> MC/MVP/Life ).

a Co do Korei, to IdrA ostatnio w Inside The Game opowiadal, jak to jest ( I artosis w SOTG ) - i dlaczego nie chce wrocic tam trenowac.

This post was edited by zYwi3c on Mar 23 2013 06:43am
Go Back To Polska Topic List
Prev1455456457458459495Next
Add Reply New Topic New Poll