d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1455456457458459717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 12 2013 07:33pm
ogladalem kiedys nichijou,smieszne ale w pewnym momencie maniaczenie anime mi sie wylaczylo i nichijou na tym ucierpialo bo dalem ON HOLD
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Jul 16 2013 04:40am
Quote (Atanok @ Jul 3 2013 08:24pm)
Rzadko kiedy rekomenduje cos zanim skoncze ogladac, ale po bardzo dlugim lezeniu na dysku trafilem na Kino no Tabi i po czterech odcinkach moge to z czystym sumieniem polecic kazdemu, kto chce ogarnac cos z glebszym przeslaniem. Spodziewalem sie czegos lekkiego z prosta i szybka fabula, a dostalem polaczenie fallouta i mushishi w postaci refleksji nad chujowoscia naszego swiata. Bardzo niepozorny tytul, ktory porusza dosyc rzadko pokazywane sfery zycia i ludzkiej natury.
Podoba mi sie taki dosyc ciezki klimat tego tytulu, przypomina mi wlasnie fallouta.


skonczylem wlasnie Kino no Tabi: The Beautiful World. Dlugo mi zajelo, ale malo ogladalem ostatnio anime.
Po 1 bardzo mi sie podobala muzyka, jak i opening i ending. Kino jest fajna postacia, chociaz mloda to doswiadczona i madra.
Bardzo przyjemna lekka produkcja przy ktorej mozna pomyslec o kilku rzeczach na tym swiecie. Polecam.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 16 2013 04:44am
Quote (colos @ 13 Jul 2013 03:33)
ogladalem kiedys nichijou,smieszne ale w pewnym momencie maniaczenie anime mi sie wylaczylo i nichijou na tym ucierpialo bo dalem ON HOLD


Warto kiedys wrocic bo bardzo fajny humor.

Quote (Zeratull @ 16 Jul 2013 12:40)
skonczylem wlasnie Kino no Tabi: The Beautiful World. Dlugo mi zajelo, ale malo ogladalem ostatnio anime.
Po 1 bardzo mi sie podobala muzyka, jak i opening i ending. Kino jest fajna postacia, chociaz mloda to doswiadczona i madra.
Bardzo przyjemna lekka produkcja przy ktorej mozna pomyslec o kilku rzeczach na tym swiecie. Polecam.


Imo nie do konca taka lekka produkcja. Pamietaj, ze jest jeszcze ova i dwie pelnometrazowki. Atm jestem na 10. odcinku i bardzo mi sie podoba, mysle, ze bedzie 9/10 z czystym sumieniem. Te starsze tytuly mialy dusze, nie to co gowna, ktorymi nas zalewaja z kazdej strony w dzisiejszych czasach.
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jul 16 2013 04:56am
Quote (Zeratull @ Jul 16 2013 11:40am)
skonczylem wlasnie Kino no Tabi: The Beautiful World. Dlugo mi zajelo, ale malo ogladalem ostatnio anime.
Po 1 bardzo mi sie podobala muzyka, jak i opening i ending. Kino jest fajna postacia, chociaz mloda to doswiadczona i madra.
Bardzo przyjemna lekka produkcja przy ktorej mozna pomyslec o kilku rzeczach na tym swiecie. Polecam.



Jedno z najlepszych animek jakie w ogole powstalo
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 19 2013 06:42am
Ano natsu de matteru
ciekawe anime,nawet nie poczulem jak wczoraj w nocy w chwile obejrzalem polowe serii,dzisiaj dokonczylem
nie umiem sie tak rozpisywac jak wy,bo chyba nie jestem jednym z tych,ktorzy szukaja glebszego sensu np. w anime w tym przypadku jak wy to robicie (przemyslania itp),jestem ta osoba,ktora widzac kolor niebieski,widzi kolor niebieski bez wzgledu na jego odcien (nie wczuwam sie tez w openingi,endingi i muzyke,chociaz w przypadku bleacha muzyka jest chyba najlepsza jaka slyszalem)
ale anime moge polecic bo bardzo podobala mi sie historia i bohaterowie
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jul 19 2013 06:53am
Quote (colos @ Jul 19 2013 01:42pm)
Ano natsu de matteru
ciekawe anime,nawet nie poczulem jak wczoraj w nocy w chwile obejrzalem polowe serii,dzisiaj dokonczylem
nie umiem sie tak rozpisywac jak wy,bo chyba nie jestem jednym z tych,ktorzy szukaja glebszego sensu np. w anime w tym przypadku jak wy to robicie (przemyslania itp),jestem ta osoba,ktora widzac kolor niebieski,widzi kolor niebieski bez wzgledu na jego odcien (nie wczuwam sie tez w openingi,endingi i muzyke,chociaz w przypadku bleacha muzyka jest chyba najlepsza jaka slyszalem)
ale anime moge polecic bo bardzo podobala mi sie historia i bohaterowie


dobrze sie to ogladalo

atm ogladam
Yahari ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru
i jest ok
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 19 2013 03:40pm
Quote (JarooJas @ 19 Jul 2013 14:53)
dobrze sie to ogladalo

atm ogladam
Yahari ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru
i jest ok


po tym jak poleciles to anime,zabralem sie za nie
jestem na 7 epku i widze duzy blad w tym tytule,ktory przytrafia sie tez w niektorych innych...
chodzi o imiona bohaterow,sa tak powymyslane,pomieszane i dlugie,ze nie moge ich zapamietac,nawet nie wiem jak sie glowny bohater nazywa
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jul 21 2013 07:25am
Quote (colos @ Jul 19 2013 10:40pm)
po tym jak poleciles to anime,zabralem sie za nie
jestem na 7 epku i widze duzy blad w tym tytule,ktory przytrafia sie tez w niektorych innych...
chodzi o imiona bohaterow,sa tak powymyslane,pomieszane i dlugie,ze nie moge ich zapamietac,nawet nie wiem jak sie glowny bohater nazywa



haha, to zalezy z ktorej strony patrzysz
w niektorych scenach bohaterowie wysmiewaja dlugie imiona poprzez nieumiejetnosc wypowiedzenia ich ;d
co niektorych widzow smieszy
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 21 2013 05:14pm
Quote (JarooJas @ 21 Jul 2013 15:25)
haha, to zalezy z ktorej strony patrzysz
w niektorych scenach bohaterowie wysmiewaja dlugie imiona poprzez nieumiejetnosc wypowiedzenia ich ;d
co niektorych widzow smieszy


nie no spoko,mnie to tez smieszy,tylko mowie o anime,ktorych bohaterow jest trudno odroznic bo albo imiona sa podobne albo sa za dlugie I podobne...a nie jestem japoncem wiec czasem mam problem zeby przeczytac szybko przelatujace nazwisko i zaraz przypisac do niego twarz ledwo poznanego bohatera
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 22 2013 01:23pm
Prawdopodobnie jestem jedynym tutaj, ktory jara sie ta gra, ale jezeli anime bedzie chociaz w polowie tak zajebiste jak gra to bedziemy mieli mega hit.
Go Back To Polska Topic List
Prev1455456457458459717Next
Add Reply New Topic New Poll