Quote (kacperq @ 6 May 2012 11:37)
za opracowanie kw-3?

za posiadanie kv-3 w garażu
Quote (kacperq @ 6 May 2012 11:37)
za opracowanie kw-3?

wylaczylem czolgi ale musze spowrotem wlaczyc, btw do kiedy mam czas?
3 maja na ruskim servie byl wporwadzony, wiec imo do jutra/ pojutrza
This post was edited by 50groszy on May 6 2012 03:38am