d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1454455456457458805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 6 2012 03:36am
Quote (Yugi @ May 6 2012 09:31am)
no będziesz miał kw3 to ci go zrobią tier wyżej, czemu ma się niby nie opłacać? o.O


ok juz rozumię,czyli musze nollajfic na tym kw
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 6 2012 03:36am
+ t150 z zaloga na100% i miejsce w garażu, wiec opyla sie :drool:
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 6 2012 03:37am
Quote (50groszy @ May 6 2012 09:36am)
+ t150 z zaloga na100% i miejsce w garażu, wiec opyla sie :drool:


za opracowanie kw-3? :DROOL:
wylaczylem czolgi ale musze spowrotem wlaczyc, btw do kiedy mam czas?

This post was edited by kacperq on May 6 2012 03:37am
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 6 2012 03:38am
Quote (kacperq @ 6 May 2012 11:37)
za opracowanie kw-3? :DROOL:


za posiadanie kv-3 w garażu

Quote (kacperq @ 6 May 2012 11:37)
za opracowanie kw-3? :DROOL:
wylaczylem czolgi ale musze spowrotem wlaczyc, btw do kiedy mam czas?

3 maja na ruskim servie byl wporwadzony, wiec imo do jutra/ pojutrza

This post was edited by 50groszy on May 6 2012 03:38am
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 6 2012 03:39am
Quote (50groszy @ May 6 2012 09:38am)
za posiadanie kv-3 w garażu


3 maja na ruskim servie byl wporwadzony, wiec imo do jutra/ pojutrza


no to chyba nie zdaze 30k najebac ;D
~~ z 60 wygranych
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 6 2012 03:40am
Quote (kacperq @ 6 May 2012 11:39)
no to chyba nie zdaze 30k najebac ;D
~~ z 60 wygranych


trzymam kciuki :hug:
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 6 2012 03:47am
Quote (50groszy @ May 6 2012 09:40am)
trzymam kciuki :hug:


ale wkurwie sie jak zostanie 1k expa i nie dam rady :(
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
May 6 2012 04:00am
ktoś do plutonu pozbijać gwiazdki?

Już nie jesteś członkiem klanu, dane zostaną wkrótce zaktualizowane. B)

This post was edited by Yugi on May 6 2012 04:13am
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 6 2012 04:37am
Quote (Yugi @ May 6 2012 10:00am)
ktoś do plutonu pozbijać gwiazdki?

Już nie jesteś członkiem klanu, dane zostaną wkrótce zaktualizowane. B)


ez
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 6 2012 04:43am
bt-2 zarabiam 3/4 razy wiecej niz 4/5/6 tierem...
Go Back To Polska Topic List
Prev1454455456457458805Next
Add Reply New Topic New Poll