Quote (1970 @ 23 Mar 2013 13:08)
ta, nie mam co robić podczas obiadu a pyrkon spoko event
Dalem link do koreancow, wiec enjoy dobre gry, a nie randomowych polaczkow ogladac jak kalecza sc2

Quote (kefir @ 23 Mar 2013 13:08)
Wraca do starcrafta, ma nawet jakis team.
"Jakis" - czytalem, o tym, ze wraca. I tak nic nie ugra, raz mu sie udalo wygrac z MCim i juz podnieta byla. Nerchio i Mana mimo, ze ich nie lubie i ich stylu gry, to go niszcza.
This post was edited by zYwi3c on Mar 23 2013 06:09am