Quote (RavenN @ 11 Jul 2013 03:27)
Im dalej tym robi się nudniejsze. Zatrzymałem się na 9 epie i jakoś nie mam chęci się za to brać.
racja,gdzies przy tych odcinkach zwolnilo,ale obejrzalem w 2 dni bo jakos po 12 w nocy mnie bralo na anime,wiec poszlo w 2 noce
do tego ookami kodomo ame to yuki,pelnometrazowka dosc ciekawa
teraz zabralem sie za acchi kocchi i smieje sie przy kazdym odcinku,chociaz kreska nie jest specjalnie przeze mnie uwielbiana (jap. kawaii wienc...) to jest ciekawa ;d