d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1454455456457458717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jul 9 2013 07:16am
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 9 2013 08:21pm
Quote (JarooJas @ 9 Jul 2013 15:16)
http://www.youtube.com/watch?v=dZ1NcxAZUYk


kurwa ta nute bede do konca zycia kojarzyl
ja przy tym sie budzilem jak mialem isc do przedszkola :D

Kotonoha no Niwa - obczajcie tytul,jeden odcinek w wersji filmu,niby wyciskacz lez,ja sie troche nie wczulem,ale mozna obejrzec jesli macie wolny czas

This post was edited by colos on Jul 9 2013 08:24pm
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Jul 10 2013 05:02am
Nodaime Cantabile - trzy częściowa seria o muzyce i poważnym romansie, bardzo przyjemna seria, bardzo bardzo polecam, obyczajówka z muyzką klasyczną, pianinem, dyrygowaniem itp. oczywko brak fanservisu ktory odstrasza niektórych

http://anime.tanuki.pl/strony/anime/900-nodame-cantabile/rec/922
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 10 2013 05:05am
Quote (blejdowy @ 10 Jul 2013 13:02)
Nodaime Cantabile - trzy częściowa seria o muzyce i poważnym romansie, bardzo przyjemna seria, bardzo bardzo polecam, obyczajówka z muyzką klasyczną, pianinem, dyrygowaniem  itp. oczywko brak fanservisu ktory odstrasza niektórych

http://anime.tanuki.pl/strony/anime/900-nodame-cantabile/rec/922


Obejrzalem pierwszy sezon i kilka odcinkow drugiego i wywalilem na smietnik. Wyjatkowo mnie ten tytul nudzil, az nazbyt obyczajowy jest. I ta glowna bohaterka wkurwiala.
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jul 10 2013 08:44am
Quote (blejdowy @ Jul 10 2013 12:02pm)
Nodaime Cantabile - trzy częściowa seria o muzyce i poważnym romansie, bardzo przyjemna seria, bardzo bardzo polecam, obyczajówka z muyzką klasyczną, pianinem, dyrygowaniem  itp. oczywko brak fanservisu ktory odstrasza niektórych

http://anime.tanuki.pl/strony/anime/900-nodame-cantabile/rec/922


ogladalem wszystkie 3 serie co najmniej 3 razy ;d

jak dla mnie epic, na pewno poogladam jeszcze raz
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 10 2013 06:53pm
nie wiem czy bylo pisane cos o hentai ouji to warawanai neko,ale chyba polecam bo na 1 odcinku plakalem ze smiechu ;d
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Jul 10 2013 07:27pm
Quote (colos @ Jul 11 2013 02:53am)
nie wiem czy bylo pisane cos o hentai ouji to warawanai neko,ale chyba polecam bo na 1 odcinku plakalem ze smiechu ;d


Im dalej tym robi się nudniejsze. Zatrzymałem się na 9 epie i jakoś nie mam chęci się za to brać.
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Jul 12 2013 06:58pm
Ważna informacja dla fanów FT :) info z przed 2 dni.

"Jak doniósł dziś serwis informacyjny ANN, Hiro Mashima powiadomił fanów na swoim koncie w serwisie Twitter o powstającej w studiach A-1 Pictures i Satelight kontynuacji anime. Nowy sezon „Fairy Tail” znajduje się obecnie w produkcji. #176 odcinek animowanej adaptacji mangi powinien zostać wyemitowany już wkrótce."

This post was edited by Zeratull on Jul 12 2013 06:58pm
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 12 2013 07:26pm
Quote (RavenN @ 11 Jul 2013 03:27)
Im dalej tym robi się nudniejsze. Zatrzymałem się na 9 epie i jakoś nie mam chęci się za to brać.


racja,gdzies przy tych odcinkach zwolnilo,ale obejrzalem w 2 dni bo jakos po 12 w nocy mnie bralo na anime,wiec poszlo w 2 noce
do tego ookami kodomo ame to yuki,pelnometrazowka dosc ciekawa

teraz zabralem sie za acchi kocchi i smieje sie przy kazdym odcinku,chociaz kreska nie jest specjalnie przeze mnie uwielbiana (jap. kawaii wienc...) to jest ciekawa ;d
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 12 2013 07:27pm
Acchi kocchi calkiem fajne, ale jak na moj gust zbyt przeslodzone.
Nichijou>>>>>>>>>
Go Back To Polska Topic List
Prev1454455456457458717Next
Add Reply New Topic New Poll