Quote (Wujekmisza @ 23 Jun 2011 01:35)
o co chodzi z tym .don.?
don - gra konczy sie kiedy zostaje 2 graczy - obaj dostaja podwojony buy-in, stad tez nazwa - double or nothing
ton - gra 6 osobowa, gdzie 2 graczy dostaja potrojony buy-in, stad tez nazwa - triple or nothing