d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1453454455456457805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 5 2012 12:36pm
Quote (kacperq @ 5 May 2012 20:22)
za chuja nie moge zainstalowac modów, pomurz ktos


http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/95746-instalacja-modow-w-0711-i-wyzej/

tu mash
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 5 2012 01:19pm
Quote (LukaszPL @ May 5 2012 06:36pm)


widzialem juz to ale zapomnialem ich bezposrednio dac ^^ ty
z jakich modow ty korzystasz? :)
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 5 2012 01:24pm
Atm z zadnego, nie chce mi sie ich po prostu wgrywac, ale bede musial sobie podmienic dzwieki i celownik, reszta w zupelnosci wystarcza. Wbudowany otm tez nie jest zly.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 5 2012 01:25pm
107mm do kw zakupione :drool:
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 6 2012 02:36am
apropo kiedy wchodzi to drzewko? http://www.wotdb.info/
czytalem gdzies ze jesli opracuje przed patchem kw to dostaje oba czolgi czy cos w tym stylu, dziala to jeszcze czy juz po paczu?
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
May 6 2012 02:54am
Quote (kacperq @ May 6 2012 09:36am)
apropo kiedy wchodzi to drzewko? http://www.wotdb.info/
czytalem gdzies ze jesli opracuje przed patchem kw to dostaje oba czolgi czy cos w tym stylu, dziala to jeszcze czy juz po paczu?


jak będziesz miał kw z 2 wieżą w garażu
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 6 2012 03:10am
Quote (Yugi @ May 6 2012 08:54am)
jak będziesz miał kw z 2 wieżą w garażu


tzn z kiblem? no to mam juz :wub:
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
May 6 2012 03:25am
Quote (kacperq @ May 6 2012 10:10am)
tzn z kiblem? no to mam juz  :wub:


z loduweczgą :blush:
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 6 2012 03:30am
Quote (Yugi @ May 6 2012 09:25am)
z loduweczgą :blush:


i jeszcze pytanko czy opłaca sie w takim razie opracowac kw-3/kw-1s? i reszte modułow ofc, chociaz i tak zostaly mi silniki do opracowania tylko :X
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
May 6 2012 03:31am
Quote (kacperq @ May 6 2012 10:30am)
i jeszcze pytanko czy opłaca sie w takim razie opracowac kw-3/kw-1s? i reszte modułow ofc, chociaz i tak zostaly mi silniki do opracowania tylko :X


no będziesz miał kw3 to ci go zrobią tier wyżej, czemu ma się niby nie opłacać? o.O
Go Back To Polska Topic List
Prev1453454455456457805Next
Add Reply New Topic New Poll