Quote (kacperq @ May 6 2012 10:30am)
i jeszcze pytanko czy opłaca sie w takim razie opracowac kw-3/kw-1s? i reszte modułow ofc, chociaz i tak zostaly mi silniki do opracowania tylko :X
no będziesz miał kw3 to ci go zrobią tier wyżej, czemu ma się niby nie opłacać? o.O