d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1453454455456457717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jun 24 2013 09:22am
Quote (Atanok @ 24 Jun 2013 17:00)
A TAM PO POLSKU. ANGIELSKI SZLIFUJ.
Jak w empiku otworzylem mange z polskim tlumaczeniem to prawie oczy mi wypadly. Wszelkie komiksy dla mnie sa znosne tylko po angielsku.

Inb4 SZLIFUJ JAPONSKI GRUBERZE.


to daj po cichu po angielsku
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jun 24 2013 09:24am
Quote (colos @ 24 Jun 2013 17:22)
to daj po cichu po angielsku


O 18 cos ci znajde.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 3 2013 12:24pm
Rzadko kiedy rekomenduje cos zanim skoncze ogladac, ale po bardzo dlugim lezeniu na dysku trafilem na Kino no Tabi i po czterech odcinkach moge to z czystym sumieniem polecic kazdemu, kto chce ogarnac cos z glebszym przeslaniem. Spodziewalem sie czegos lekkiego z prosta i szybka fabula, a dostalem polaczenie fallouta i mushishi w postaci refleksji nad chujowoscia naszego swiata. Bardzo niepozorny tytul, ktory porusza dosyc rzadko pokazywane sfery zycia i ludzkiej natury.
Podoba mi sie taki dosyc ciezki klimat tego tytulu, przypomina mi wlasnie fallouta.

This post was edited by Atanok on Jul 3 2013 12:25pm
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Jul 3 2013 12:39pm
Quote (Atanok @ Jul 3 2013 07:24pm)
Rzadko kiedy rekomenduje cos zanim skoncze ogladac, ale po bardzo dlugim lezeniu na dysku trafilem na Kino no Tabi i po czterech odcinkach moge to z czystym sumieniem polecic kazdemu, kto chce ogarnac cos z glebszym przeslaniem. Spodziewalem sie czegos lekkiego z prosta i szybka fabula, a dostalem polaczenie fallouta i mushishi w postaci refleksji nad chujowoscia naszego swiata. Bardzo niepozorny tytul, ktory porusza dosyc rzadko pokazywane sfery zycia i ludzkiej natury.
Podoba mi sie taki dosyc ciezki klimat tego tytulu, przypomina mi wlasnie fallouta.


widzialem o, jedna z tych perelek ktore bez echa sie odbijaja i sa nadawane, bo nie ma fanservisu i romansu.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 3 2013 12:43pm
Quote (blejdowy @ 3 Jul 2013 20:39)
widzialem o, jedna z tych perelek ktore bez echa sie odbijaja i sa nadawane, bo nie ma  fanservisu i romansu.


Dwie podstawowe rzeczy, przez ktore tardek nigdy nie zbeszczesci czegos tak dobrego.
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Jul 3 2013 12:53pm
Quote (Atanok @ Jul 3 2013 08:24pm)
Rzadko kiedy rekomenduje cos zanim skoncze ogladac, ale po bardzo dlugim lezeniu na dysku trafilem na Kino no Tabi i po czterech odcinkach moge to z czystym sumieniem polecic kazdemu, kto chce ogarnac cos z glebszym przeslaniem. Spodziewalem sie czegos lekkiego z prosta i szybka fabula, a dostalem polaczenie fallouta i mushishi w postaci refleksji nad chujowoscia naszego swiata. Bardzo niepozorny tytul, ktory porusza dosyc rzadko pokazywane sfery zycia i ludzkiej natury.
Podoba mi sie taki dosyc ciezki klimat tego tytulu, przypomina mi wlasnie fallouta.


po screenach troche podobna kreska do Last Exile (ktore bardzo mi sie podobalo). Moze dlatego ze z tego samego roku są oba anime.
zobaczylem na tanuki recenzje i od razu mi sie w oczy rzucilo to:

postaci: 9/10 grafika: 9/10
fabuła: 10/10 muzyka: 9/10

Mam nadzieje ze oceny odwzorowywuja naprawde to anime. Moze obczaje po Darker than Black ktore juz koncze i musze powiedziec ze swietne anime. Genialne OVA imo.

This post was edited by Zeratull on Jul 3 2013 12:53pm
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 3 2013 12:55pm
Quote (Zeratull @ 3 Jul 2013 20:53)
po screenach troche podobna kreska do Last Exile (ktore bardzo mi sie podobalo). Moze dlatego ze z tego samego roku są oba anime.
zobaczylem na tanuki recenzje i od razu mi sie w oczy rzucilo to:

postaci: 9/10 grafika: 9/10
fabuła: 10/10 muzyka: 9/10

Mam nadzieje ze oceny odwzorowywuja naprawde to anime. Moze obczaje po Darker than Black ktore juz koncze i musze powiedziec ze swietne anime. Genialne OVA imo.


No 3 sezony dtb sie ladnie ukladaly w calosc.
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Jul 8 2013 03:18pm
Nie wiedziałem, że mieliście zlot fanow bajek z jsp, czemu sie nie chwaliliscie ?

Ładne zdjęcie grupowe wam wyszło.

Member
Posts: 5,302
Joined: Mar 26 2011
Gold: 290.01
Warn: 30%
Jul 9 2013 04:23am
beka z tematu :DD
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Jul 9 2013 05:01am
chinskie bajgi
Go Back To Polska Topic List
Prev1453454455456457717Next
Add Reply New Topic New Poll