d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1453454455456457491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jun 22 2011 05:34am
Quote (Wujekmisza @ 22 Jun 2011 01:45)
jest ktos dobry w hu?


Ktos na pewno jest :unsure:
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 22 2011 05:35am
Quote (Daniek @ 22 Jun 2011 11:34)
Ktos na pewno jest  :unsure:


Wiem ale takiej osoby szukam bo jest biznes. :)
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jun 22 2011 05:49am
szald grinduje 7$ hus.
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jun 22 2011 07:48am
znalazlem moje pamiatki z turnieju



jeszcze piekna czapka byla tylko ja zgubilem w pasterke kurwa :cry:
Member
Posts: 9,375
Joined: Jul 30 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 80%
Jun 22 2011 07:49am
Quote (Cannabisek @ 22 Jun 2011 15:48)
znalazlem moje pamiatki z turnieju

http://i56.tinypic.com/b3r9r5.jpg

jeszcze piekna czapka byla tylko ja zgubilem w pasterke kurwa :cry:


co musiales zrobic zeby wziąc udzial ?
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jun 22 2011 07:51am
Quote (czerwikavp @ 22 Jun 2011 15:49)
co musiales zrobic zeby wziąc udzial ?


byly codziennie kwalifikacje na dane wojewodztwo zawsze jakos 300-400 osob bylo i z kazdego turnieju chyba 9 jak sie nie myle awansowalo no i mi sie udalo;p ale na live nei zaszalalem za bardzo ja w lodzi bylem to kolesie nawet z polnocy polski przyjechali ;d
Member
Posts: 9,375
Joined: Jul 30 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 80%
Jun 22 2011 07:53am
Quote (Cannabisek @ 22 Jun 2011 15:51)
byly codziennie kwalifikacje na dane wojewodztwo zawsze jakos 300-400 osob bylo i z kazdego turnieju chyba 9 jak sie nie myle awansowalo no i mi sie udalo;p ale na live nei zaszalalem za bardzo ja w lodzi bylem to kolesie nawet z polnocy polski przyjechali ;d


a niewiesz czy bedzie sie odbywal w tym roku taki turniej ?
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jun 22 2011 07:55am
Quote (czerwikavp @ 22 Jun 2011 15:53)
a niewiesz czy bedzie sie odbywal w tym roku taki turniej ?


pewnie bedzie a to polegalo na tym ze osoby z danego wojewodztwa tez nie pamietam czy po 1 osobie z kazdego czy po 3 z kazdego grali pozniej turniej o mistrza polski przez internet a ten co wygral oprocz tego ze zostal mistrzem polski to jeszcze dostal wejsciowke na WSOP warta 12k$

This post was edited by Cannabisek on Jun 22 2011 07:55am
Member
Posts: 9,375
Joined: Jul 30 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 80%
Jun 22 2011 07:56am
Quote (Cannabisek @ 22 Jun 2011 15:55)
pewnie bedzie bo to polegalo na tym ze osoby z danego wojewodztwa tez nie pamietam czy po 1 osobie z kazdego czy po 3 z kazdego grali pozniej turniej o mistrza polski przez internet a ten co wygral oprocz tego ze zostal mistrzem polski to jeszcze dostal wejsciowke na WSOP warta 12k$


kurde Pogralbym :)
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jun 22 2011 08:00am
Quote (czerwikavp @ 22 Jun 2011 15:56)
kurde Pogralbym :)


hmm chociaz nie wiem czy jednak bedzie to na full tilt poker bo teraz zobaczylem ze w 2010 kwalifikacje juz sie zaczynaly w czerwcu a tu nie ma zadnego newsa jak na razie :(
Go Back To Polska Topic List
Prev1453454455456457491Next
Add Reply New Topic New Poll