Quote (czerwikavp @ 22 Jun 2011 15:53)
a niewiesz czy bedzie sie odbywal w tym roku taki turniej ?
pewnie bedzie a to polegalo na tym ze osoby z danego wojewodztwa tez nie pamietam czy po 1 osobie z kazdego czy po 3 z kazdego grali pozniej turniej o mistrza polski przez internet a ten co wygral oprocz tego ze zostal mistrzem polski to jeszcze dostal wejsciowke na WSOP warta 12k$
This post was edited by Cannabisek on Jun 22 2011 07:55am