☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev
1
452
453
454
455
456
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 147868
Replies: 8046
Track Topic
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#4531
May 2 2012 05:35pm
Quote (kacperq @ 3 May 2012 01:33)
no jak cie nakurwia 6 naraz to lufa skacze :M pewnie odlamkami dostal najpiew
ano, odlamkowymi nakurwia sie ze 152, szczerze to nie gralem tym dzialem xdd
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#4532
May 2 2012 05:51pm
Quote (Saygon @ May 3 2012 12:11am)
Wat. 261 wyciaga na plaskim terenie 50 kph bez problemu i absolutnie nigdy gwe mnie nie wyprzedzil.
widzisz różnicę między 2 a 3 silnikiem?
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#4533
May 3 2012 03:22am
Quote (Yugi @ 3 May 2012 01:51)
widzisz różnicę między 2 a 3 silnikiem?
Dawno temu go kupilem, ale byla minimalna roznica w przyspieszaniu.
The_White_Stig
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold
:
143.00
Warn: 30%
#4534
May 4 2012 02:35pm
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/111196-nowe-rozgrywki-w-esl-wot-pl/page__pid__1881106#entry1881106
ktos sie pisze na 3vs3?
imo nagrody dosc dobre
The_White_Stig
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold
:
143.00
Warn: 30%
#4535
May 4 2012 03:20pm
Opracowano:
Czołg GW Typ E został opracowany. Wydano doświadczenia: 223 691 pkt, wolnego doświadczenia 40 309 pkt.
hehe
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#4536
May 5 2012 05:06am
Quote (The_White_Stig @ May 4 2012 09:20pm)
Opracowano:
Czołg GW Typ E został opracowany. Wydano doświadczenia: 223 691 pkt, wolnego doświadczenia 40 309 pkt.
hehe
bogaczu
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#4537
May 5 2012 09:21am
ktore dzialko do t-34-85
do teraz latalem z tym 122mm ale wypada zmienic tylko nie wiem czy to 100mm czy to drugie 85mm bodajze
help
LukaszPL
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
157.00
#4538
May 5 2012 10:42am
Quote (kacperq @ 5 May 2012 17:21)
ktore dzialko do t-34-85
do teraz latalem z tym 122mm ale wypada zmienic tylko nie wiem czy to 100mm czy to drugie 85mm bodajze
help
100mm, masz je później w 2 następnych czołgach, dopóki nie zbadasz LB-1 na T-44.
LukaszPL
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
157.00
#4539
May 5 2012 11:13am
Zwycięstwo!
Bitwa: Lakeville 5 maja 2012 19:07:13
Czołg: IS-7
Doświadczenia: 3 608 (x2 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)
Kredytów: 79 891
Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny, Zwiadowca, Stalowa ściana, Specjalista
Huehuehue
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#4540
May 5 2012 12:22pm
za chuja nie moge zainstalowac modów, pomurz ktos
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
452
453
454
455
456
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact