d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1452453454455456805Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 2 2012 05:35pm
Quote (kacperq @ 3 May 2012 01:33)
no jak cie nakurwia 6 naraz to lufa skacze :M pewnie odlamkami dostal najpiew :cry:


ano, odlamkowymi nakurwia sie ze 152, szczerze to nie gralem tym dzialem xdd
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
May 2 2012 05:51pm
Quote (Saygon @ May 3 2012 12:11am)
Wat. 261 wyciaga na plaskim terenie 50 kph bez problemu i absolutnie nigdy gwe mnie nie wyprzedzil.


widzisz różnicę między 2 a 3 silnikiem?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 3 2012 03:22am
Quote (Yugi @ 3 May 2012 01:51)
widzisz różnicę między 2 a 3 silnikiem?


Dawno temu go kupilem, ale byla minimalna roznica w przyspieszaniu.
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
May 4 2012 03:20pm
Opracowano:
Czołg GW Typ E został opracowany. Wydano doświadczenia: 223 691 pkt, wolnego doświadczenia 40 309 pkt.

hehe
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 5 2012 05:06am
Quote (The_White_Stig @ May 4 2012 09:20pm)
Opracowano:
Czołg GW Typ E został opracowany. Wydano doświadczenia: 223 691 pkt, wolnego doświadczenia 40 309 pkt.

hehe


bogaczu
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 5 2012 09:21am
ktore dzialko do t-34-85
do teraz latalem z tym 122mm ale wypada zmienic tylko nie wiem czy to 100mm czy to drugie 85mm bodajze
help :wub:
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 5 2012 10:42am
Quote (kacperq @ 5 May 2012 17:21)
ktore dzialko do t-34-85
do teraz latalem z tym 122mm ale wypada zmienic tylko nie wiem czy to 100mm czy to drugie 85mm bodajze
help :wub:


100mm, masz je później w 2 następnych czołgach, dopóki nie zbadasz LB-1 na T-44.
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 5 2012 11:13am
Zwycięstwo!
Bitwa: Lakeville 5 maja 2012 19:07:13
Czołg: IS-7
Doświadczenia: 3 608 (x2 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)
Kredytów: 79 891
Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny, Zwiadowca, Stalowa ściana, Specjalista



Huehuehue
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 5 2012 12:22pm
za chuja nie moge zainstalowac modów, pomurz ktos
Go Back To Polska Topic List
Prev1452453454455456805Next
Add Reply New Topic New Poll