d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev1452453454455456495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Mar 17 2013 06:09pm
Quote (elkabel @ Mar 18 2013 01:05am)
jeblo mi sie
zerg wygral bo co? rozjebal mu all comand centra czy jak ?

czemu ten co gral ludzmi nie budowal czołguw ? przecia one rozkurwiajo wszystko ;P


slaby trolling, ale jeszcze tylko 40% i znikasz ;P
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 17 2013 06:09pm
Quote (elkabel @ 18 Mar 2013 01:05)
jeblo mi sie
zerg wygral bo co? rozjebal mu all comand centra czy jak ?

czemu ten co gral ludzmi nie budowal czołguw ? przecia one rozkurwiajo wszystko ;P


not sure if troll:

Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Mar 17 2013 06:11pm
Quote (zYwi3c @ 18 Mar 2013 01:02)
cos czuje, ze nie masz pojecia o co chodzi w tej grze. Jak mozna porownywac najlepszego zerga na swiecie ( life ) grajacego z Flashem - najlepszym graczem ever na swiecie w starcrafta - z finalem WCS Europe, gdzie Stephano nie mial konkurencji.


nie mam pojecia o aktualnej scenie graczy gdyz sie tym kompletnie nie interesuje, w sc i scbw gralem kiedy ciebie jeszcze na swiecie nie bylo
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 17 2013 06:13pm
Quote (EustachyMotyka @ 18 Mar 2013 01:11)
nie mam pojecia o aktualnej scenie graczy gdyz sie tym kompletnie nie interesuje, w sc i scbw gralem kiedy ciebie jeszcze na swiecie nie bylo


Watpie, w sc gram od poczatku :<
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Mar 17 2013 06:13pm
Quote (zYwi3c @ 18 Mar 2013 01:13)
Watpie, w sc gram od poczatku :<


chyba na fujarce
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Mar 17 2013 06:14pm
Quote (zYwi3c @ 18 Mar 2013 01:13)
Watpie, w sc gram od poczatku :<


ja nigdy w to nei gralem wiec pytam
nei rozjebal mu wszsytkich budynkow chyba ani jednostek wiec why byl koniec meczu ?
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Mar 17 2013 06:15pm
Quote (elkabel @ Mar 18 2013 01:14am)
ja nigdy w to nei gralem wiec pytam
nei rozjebal mu wszsytkich budynkow chyba ani jednostek wiec why byl koniec meczu ?


bo wyszedl z gry i napisal gg. Nie mial mozliwosci wygrania wiec w cywilizowany sposob zakonczyl gre.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 17 2013 06:15pm
Quote (elkabel @ 18 Mar 2013 01:14)
ja nigdy w to nei gralem wiec pytam
nei rozjebal mu wszsytkich budynkow chyba ani jednostek wiec why byl koniec meczu ?


u gory obrazek, ktory wszystko wyjasnia - zeby zrozumiec jak ogladac
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Mar 17 2013 06:19pm
Quote (DzonyPe @ 18 Mar 2013 01:15)
bo wyszedl z gry i napisal gg. Nie mial mozliwosci wygrania wiec w cywilizowany sposob zakonczyl gre.


Dziena. Takiej odp oczekiwałem . Dalej nie wiem ( na obrazku tego nei ma) czemu flash nei napierdala czołgami xd
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 17 2013 06:21pm
Quote (elkabel @ 18 Mar 2013 01:19)
Dziena. Takiej odp oczekiwałem . Dalej nie wiem ( na obrazku tego nei ma) czemu flash nei napierdala czołgami xd


Jego wybor, zeby tanki mialy jakies wieksze znaczenie na late game w TvZ ( Terran vs Zerg ) musza byc ich spore ilosci ( +10 ) - w tym momencie gry, jak Life zniszczyl jego 3rda ( 3cia baze ) nie mial ekonomii, zeby zmienic kompozycje jednostek, wiec pozostal czy MMMM ( Marine Marauder Medivac Mines ) - ktore wymagaja zajebistego micro zeby cos zrobic, ale flash, ktorzy ma ponad 400 apm ( actions per minute ) jest w stanie to zrobic.
Go Back To Polska Topic List
Prev1452453454455456495Next
Add Reply New Topic New Poll