d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Smieszności > Repost
Prev1452453454455456664Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,957
Joined: Oct 6 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Nov 12 2009 05:32am
Member
Posts: 13,522
Joined: Oct 20 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 90%
Nov 12 2009 06:46am


pro xd
Member
Posts: 7,858
Joined: Mar 15 2007
Gold: 0.26
Nov 12 2009 06:46am
Quote (JamJestHardkor @ Nov 12 2009 01:32pm)
http://www.youtube.com/watch?v=ScojTk4Jxzo


wiesz w ogole z jakiego to filmu? jak nie bardzo to obejrzyj sobie Czeka na nas swiat :>
Member
Posts: 3,579
Joined: Mar 18 2007
Gold: 7,500.00
Nov 12 2009 08:22am
Jeśli zabierzesz się na okazję z obywatelem Talibanu, to uważaj aby nie wysadził Cię przed ambasadą.

- Dlaczego nie powinieneś potrącać Polaka jadącego na rowerze?
- Możliwe że to twój rower.


Telewizja radziecka kręci film o dobroci Stalina.
Do Stalina podchodzi dziecko:
- Wujek! Daj cukierka!
Stalin:
- Spier.....!
W tym momencie kamera najeżdża na wielką planszę z napisem:
A MÓGŁ ZABIĆ!!!


Idzie Polak,Anglik i Niemiec przez Rosję...pierwszy idzie Anglik i widzi kobietę z dzieckiem,która smaruje chleb gównem i gada co bieda??
-Bieda??
-Bieda, bieda... i daje jej 100$.
Drugi idzie przez Rosję Niemiec i ta sama sytucja...daje jej 100 euro.
Trzeci idzie Polak, widzi kobietę, która smaruje chleb gównem i mówi co bieda??
-Ona na to...no bieda,bieda
-To co tak grubo smarujesz??

Member
Posts: 5,484
Joined: Aug 21 2007
Gold: 94.01
Warn: 10%
Nov 12 2009 08:29am
Quote (Eldecar @ Nov 12 2009 03:22pm)
Jeśli zabierzesz się na okazję z obywatelem Talibanu, to uważaj aby nie wysadził Cię przed ambasadą.

- Dlaczego nie powinieneś potrącać Polaka jadącego na rowerze?
- Możliwe że to twój rower.


Telewizja radziecka kręci film o dobroci Stalina.
Do Stalina podchodzi dziecko:
- Wujek! Daj cukierka!
Stalin:
- Spier.....!
W tym momencie kamera najeżdża na wielką planszę z napisem:
A MÓGŁ ZABIĆ!!!


Idzie Polak,Anglik i Niemiec przez Rosję...pierwszy idzie Anglik i widzi kobietę z dzieckiem,która smaruje chleb gównem i gada co bieda??
-Bieda??
-Bieda, bieda... i daje jej 100$.
Drugi idzie przez Rosję Niemiec i ta sama sytucja...daje jej 100 euro.
Trzeci idzie Polak, widzi kobietę, która smaruje chleb gównem i mówi co bieda??
-Ona na to...no bieda,bieda
-To co tak grubo smarujesz??

http://img404.imageshack.us/img404/8178/macho.gif


twoja matka kurwa


tak samo smieszne jak dowcipy o Polakach :]
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Nov 12 2009 08:43am


hahahh :D
Member
Posts: 266
Joined: Jun 8 2008
Gold: 6.60
Nov 12 2009 09:19am
Quote (sYa_TPS @ Nov 12 2009 12:13am)
z serii betony o ćpunach :(

Przychodzi facet do spowiedzi i mówi:
- Zgwałciłem kobietę i zwaliłem konia.
Ksiadź liczy na kalkulatorze i wyszło mu 6. Mówi więc:
- 6 zdrowasiek.
Następnego dnia facet znowu przychodzi do spowiedzi i mówi:
- Zgwałciłem kobietę i zwaliłem konia.
Ksiadź liczy na kalkulatorze i wyszło mu 6. Mówi więc:
- 6 zdrowasiek.
Kolejny dzień. Facet przychodzi do spowiedzi i mówi:
- Zgwałciłem kobietę.
Ksiądz liczy na kalkulatorze i za chwilę mówi:
- Facet, zwal sobie jeszcze konia bo mi ułamki wychodzą.

Widzisz?! To fifka, która była pod twoją szafą! Kiedy ty skończysz z narkotykami?!
- Jakie narkotyki! Uwierz mi od kiedy ciebie poznałem zmieniłem sie, zerwałem ze swoją przeszłością, jesteś jedyną kobietą, którą kocham i zawszę będę kochał!
- Synu! To ja - twój ojciec!

Koleś przychodzi(ujarany) do panny. Wchodzi, całusy, ble ble ble... Ona mu mówi, że musi się wykąpać i prosi, żeby usiadł na kanapie i poczekał na nią. No więc tak się stało. Po 10 min pech chciał, chłopakowi się zachciało kupy. Ale tak, że nie mógł już wytrzymać. No a łazienka zajęta...
Zobaczył psa siedzącego obok łóżka, długo nie myśląc zesrał się obok niego i pomyślał że zwali na psa. Panna wychodzi z kąpieli patrzy się....SZOK!
Panna: - Co to jest ?!
Koleś: - Pies się zesrał
Panna: - Pluszowy!?

-Babciu, nie widziałaś może tabletki? Była opisana LSD.
-Pierdol tabletkę, patrz jaki zajebisty smok siedzi w kuchni!

Dwóch kolesi jara zielsko. Siedzą tak sobie w milczeniu przez jakiś czas i w pewnym momeńcie jeden mówi do drógiego:
-chuj Ci w dupe
Tamten po chwili namysłu odpowiada
-A tobie w dupe

Przychodzi matka do domu i zastaje syna przy otwartej lodówce jedzącego zamrożone pierogi.
- Synku, mógłbyś je chociaż podgotować!
Syn wystraszony:
- Kto? Ja?! Ja nic nie paliłem!

Jakie jest ulubione święto narkomana ?
Dożyłki.

Wyobraź sobie:
Przeżyłeś 80 lat wspaniałego życia, umierasz. Leżysz na łożu śmierci otoczony przez najbliższą rodzinę i przyjaciół...
Nagle widzisz wokół siebie jakieś dziwne postaci z innej planety, o trzech oczach i spiczastych głowach. Wyrywają ci z rąk szklaną rurę i jeden z nich pyta:
- No jak? Wzięło? Warto to palić? Opowiadaj, co widziałeś!


made my day
Member
Posts: 20,547
Joined: Aug 31 2007
Gold: 16,966.51
Nov 12 2009 09:19am
Quote (Fatality-SoF @ 12 Nov 2009 16:43)
http://i.demotywatory.pl/uploads/1258014192_by_Dredd_500.jpg

hahahh :D


hahahaahahhahahha! TO JWST KURWA DOBRY DEMOTYWATOR BEZ PIERDOLENIA ;D
Member
Posts: 13,522
Joined: Oct 20 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 90%
Nov 12 2009 09:32am
Member
Posts: 9,547
Joined: Jun 30 2008
Gold: 2.00
Nov 12 2009 09:36am
Quote (MOCZPK @ 12 Nov 2009 18:32)
http://farm3.static.flickr.com/2440/4035183888_2c4b81d741.jpg


;]
Go Back To Polska Topic List
Prev1452453454455456664Next
Closed New Topic New Poll