d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1451452453454455805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 2 2012 03:18pm
co to rof sie pytam i ktore wybrac w koncu :<
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 2 2012 03:23pm
Quote (kacperq @ 2 May 2012 23:18)
co to rof sie pytam i ktore wybrac w koncu :<


Rate of fire, aka ile razy na minute wyrzygasz swoj potenszny pocizg. Najwieksze pierdolniecie ma amerykanska, ale jest najmniej celna i najwolniejsza, niemiecka ma sredni dmg, celnosc i rof, a ruska jak juz pisalem - najszybsza, najcelniejsza, ale najmniejszy dmg i splash. Kazda odpowiada innemu playstylowi.
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
May 2 2012 03:27pm
261 - reload 26 sek, zwinna, maly dmg, maly splash
Gw Type E - reload 33 sek, wolny, duzy dmg, duzy splash, 50% ding badz przezyjesz od arty.
T92 - reload 43 sek, dosc zwinna, w chuj ogromny splash i dmg, moze sciagac czolgi zza budynkow.


T92/type e >> 261

This post was edited by The_White_Stig on May 2 2012 03:38pm
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
May 2 2012 05:04pm
Quote (The_White_Stig @ May 2 2012 10:27pm)
261 - reload 26 sek, zwinna, maly dmg, maly splash
Gw Type E - reload 33 sek, wolny, duzy dmg, duzy splash, 50% ding badz przezyjesz od arty.
T92 - reload 43 sek, dosc zwinna, w chuj ogromny splash i dmg, moze sciagac czolgi zza budynkow.


T92/type e >> 261


gwe wyprzedza 261 z 2 silnikiem, więc nie taki wolny
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 2 2012 05:11pm
Quote (Yugi @ 3 May 2012 01:04)
gwe wyprzedza 261 z 2 silnikiem, więc nie taki wolny


Wat. 261 wyciaga na plaskim terenie 50 kph bez problemu i absolutnie nigdy gwe mnie nie wyprzedzil.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 2 2012 05:17pm
chyba w szwabskie pojde, trudny wybor ;<
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 2 2012 05:19pm
tez mam dylemat, niedlugo bedzie gwpanther, a s51 mam juz odblokowana i teraz rozkminiam, ruskie czy dojcze ;/
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 2 2012 05:21pm
jaki ten troll gun fajowy jest
/e hetzer na 2 strzaly :<

This post was edited by kacperq on May 2 2012 05:22pm
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 2 2012 05:25pm
Quote (kacperq @ 3 May 2012 01:21)
jaki ten troll gun fajowy jest
/e hetzer na 2 strzaly :<


toc ze 107 na strzala schodzi :o
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 2 2012 05:33pm
Quote (50groszy @ May 2 2012 11:25pm)
toc ze 107 na strzala schodzi :o


no jak cie nakurwia 6 naraz to lufa skacze :M pewnie odlamkami dostal najpiew :cry:
Go Back To Polska Topic List
Prev1451452453454455805Next
Add Reply New Topic New Poll