Quote (kefir @ 18 Mar 2013 00:28)
Cos sie dzieje z JD? W bw juz od jakiegos czasu radzil sobie srednio, a teraz nigdzie go nie widze.
Trenuje w Korei ( w EG jest ) - teraz zatrudnili bylego coeacha SKT1 wiec bedzie nakurw. Wczesniej jakiegos mlodzika mieli i nic nie ogarnial. JD narazie tylko w Proleague gra.
Quote (EustachyMotyka @ 18 Mar 2013 00:30)
o wreszcie sie zaczyna, to jest final tak?
btw szkoda ze nie ma rejczel

/e i ci kasterzy mogliby tak kurwa nie prychac w te mikrofony
Yup, to finaly BO7