☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Ogame > Temat Oficjalny
Prev
1
451
452
453
454
455
476
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 62706
Replies: 4752
Track Topic
kapzero
Member
Posts: 535
Joined: Mar 4 2008
Gold
:
0.00
#4521
Aug 30 2010 04:45pm
Quote (Hubas @ Aug 30 2010 10:43pm)
widzę że pro flociarz ;d detected ;d
http://board.ogame.pl/board790-z-%C5%BCycia-uniwers%C3%B3w/board801-starcia-tytan%C3%B3w-raporty-wojenne/board90-starcia-u12/1049673-take-your-time-p-c-dziobak-ten-vs-x-i-y-agh-7700-top-5-acs-z-pz/
to mi się też podobało
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#4522
Aug 30 2010 04:47pm
Quote (Hubas @ 30 Aug 2010 18:43)
widzę że pro flociarz ;d detected ;d
hubas wbijamy do jakiegos sojuszu razem
?
kiedys to byly czasy gdy w ch osob gralo w ogejma ":
kapzero
Member
Posts: 535
Joined: Mar 4 2008
Gold
:
0.00
#4523
Aug 30 2010 04:48pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 30 2010 10:47pm)
hubas wbijamy do jakiegos sojuszu razem
?
kiedys to byly czasy gdy w ch osob gralo w ogejma ":
Dobranoc ja uciekam wegetować na łożu nie gram w ogame można spać xD
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#4524
Aug 30 2010 04:50pm
Quote (kapzero @ 30 Aug 2010 18:48)
Dobranoc ja uciekam wegetować na łożu nie gram w ogame można spać xD
ja tez moge spac
fs raz na 24h wejde surke zebrac fs wyslac i luz
Hubas
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold
:
1,496.00
#4525
Aug 30 2010 04:50pm
Quote (kapzero @ 31 Aug 2010 00:45)
http://board.ogame.pl/board790-z-%C5%BCycia-uniwers%C3%B3w/board801-starcia-tytan%C3%B3w-raporty-wojenne/board90-starcia-u12/1049673-take-your-time-p-c-dziobak-ten-vs-x-i-y-agh-7700-top-5-acs-z-pz/
to mi się też podobało
fajne, ale obrońca to coś cienko fsował. Przypomniała mi się sytuacja. Liczyliśmy kolesia wtedy top 1 uni 1 mialo być no i liczyliśmy lecimy, godzinę przed dolotem zalogował się obrońca, dostajemy wiadomości od pobliskich znajomych że szuka podstawki obrońca. Ale suma sumarum uciekł nam przez telepa i same gs stukneliśmy + 200kk surki w tym duuużo wachy ;].
El_Mariaci
Member
Posts: 10,865
Joined: Aug 15 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#4526
Aug 31 2010 05:44am
dlaczego opuszczacie sojusz?
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#4527
Aug 31 2010 06:40am
ja bo kamil odszedl i tylko 2-3 osoby aktywnie graja
lyzeff
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold
:
5,727.00
#4528
Aug 31 2010 06:41am
hue hue
nikomu się nie chce grać
Hubas
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold
:
1,496.00
#4529
Aug 31 2010 06:53am
też opuściłem uhaha
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#4530
Aug 31 2010 10:33am
do jakiego soja idziesz hubas mi juz 3 zaproszenia przyszly xD
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
451
452
453
454
455
476
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact