Quote (50groszy @ 21 Jun 2013 22:46)
wracam do anime po przerwie, wczoraj skonczylem Bakemonogatari, rozgladam sie za ciekawymi tytulami, ale teraz tego w kurwe wychodzi i nie wiem za co sie zabrac, moze popacze sobie na jakies starsze produkcje
Jezeli bakemono ci sie podobalo to lec nastepne czesci.
Quote (Zeratull @ 21 Jun 2013 22:34)
Właśnie skonczylem ogladac
Shinsekai Yori. Myslalem ze to zupelnie o czyms innym bedzie, ale na pewno nie zawiodłem sie. Swietna muzyka pasujaca do calego anime na pewno zostanie mi w pamieci.
Na poczatku troche wolno, ale potem akcja sie fajnie rozkreca a cala historia podobala mi sie. Lubie anime gdzie jest mocna wiez przyjazni pomiedzy bohaterami. Moze w Japonii przyjazn postrzegaja jak cos bardzo waznego w przeciwienstwie np do Polski. To fajna rzecz.
Anyway bardzo polecam. A teraz hmm.. co to ja mialem, chyba Date a Live

e: jednak nie, bo jeszcze musza 2 odcinki wyjsc. No to chyba sprobuje
Darker than Black 
Jeden z najbardziej zapadajacych w pamiec klasykow. Oczywko dwa sezony + 4 ova.
This post was edited by Atanok on Jun 21 2013 03:02pm