d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1451452453454455717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Jun 21 2013 02:34pm
Właśnie skonczylem ogladac Shinsekai Yori. Myslalem ze to zupelnie o czyms innym bedzie, ale na pewno nie zawiodłem sie. Swietna muzyka pasujaca do calego anime na pewno zostanie mi w pamieci.
Na poczatku troche wolno, ale potem akcja sie fajnie rozkreca a cala historia podobala mi sie. Lubie anime gdzie jest mocna wiez przyjazni pomiedzy bohaterami. Moze w Japonii przyjazn postrzegaja jak cos bardzo waznego w przeciwienstwie np do Polski. To fajna rzecz.
Anyway bardzo polecam. A teraz hmm.. co to ja mialem, chyba Date a Live :D

e: jednak nie, bo jeszcze musza 2 odcinki wyjsc. No to chyba sprobuje Darker than Black :)

This post was edited by Zeratull on Jun 21 2013 02:44pm
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Jun 21 2013 02:46pm
wracam do anime po przerwie, wczoraj skonczylem Bakemonogatari, rozgladam sie za ciekawymi tytulami, ale teraz tego w kurwe wychodzi i nie wiem za co sie zabrac, moze popacze sobie na jakies starsze produkcje
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jun 21 2013 03:01pm
Quote (50groszy @ 21 Jun 2013 22:46)
wracam do anime po przerwie, wczoraj skonczylem Bakemonogatari, rozgladam sie za ciekawymi tytulami, ale teraz tego w kurwe wychodzi i nie wiem za co sie zabrac, moze popacze sobie na jakies starsze produkcje


Jezeli bakemono ci sie podobalo to lec nastepne czesci.

Quote (Zeratull @ 21 Jun 2013 22:34)
Właśnie skonczylem ogladac Shinsekai Yori. Myslalem ze to zupelnie o czyms innym bedzie, ale na pewno nie zawiodłem sie. Swietna muzyka pasujaca do calego anime na pewno zostanie mi w pamieci.
Na poczatku troche wolno, ale potem akcja sie fajnie rozkreca a cala historia podobala mi sie. Lubie anime gdzie jest mocna wiez przyjazni pomiedzy bohaterami. Moze w Japonii przyjazn postrzegaja jak cos bardzo waznego w przeciwienstwie np do Polski. To fajna rzecz.
Anyway bardzo polecam. A teraz hmm.. co to ja mialem, chyba Date a Live :D

e: jednak nie, bo jeszcze musza 2 odcinki wyjsc. No to chyba sprobuje Darker than Black :)


Jeden z najbardziej zapadajacych w pamiec klasykow. Oczywko dwa sezony + 4 ova.

This post was edited by Atanok on Jun 21 2013 03:02pm
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Jun 21 2013 03:02pm
Quote (Atanok @ 21 Jun 2013 23:01)
Jezeli bakemono ci sie podobalo to lec nastepne czesci.


tzn?
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jun 21 2013 03:04pm
Quote (50groszy @ Jun 21 2013 10:02pm)
tzn?


Tytuły powiązane:

Bakemonogatari Special Recap
Nekomonogatari (Kuro)
Nisemonogatari
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Jun 21 2013 03:04pm
Quote (JarooJas @ 21 Jun 2013 23:04)
Tytuły powiązane:

    Bakemonogatari Special Recap
    Nekomonogatari (Kuro)
    Nisemonogatari


dzieki Ci dobry czlowieku
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jun 21 2013 03:05pm
Quote (50groszy @ Jun 21 2013 10:04pm)
dzieki Ci dobry czlowieku


Jestes mi winny 50 groszy.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Jun 21 2013 03:07pm
Quote (JarooJas @ 21 Jun 2013 23:05)
Jestes mi winny 50 groszy.


oddam, jak bede mial :ph34r:
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jun 21 2013 03:15pm
Quote (50groszy @ Jun 21 2013 10:07pm)
oddam, jak bede mial :ph34r:


Polec mi jakiego pysznego romansa, a bedziemy kwita!
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jun 21 2013 03:15pm
Quote (50groszy @ 21 Jun 2013 23:04)
dzieki Ci dobry czlowieku


Nisemono ogladaj przed kuro.
Go Back To Polska Topic List
Prev1451452453454455717Next
Add Reply New Topic New Poll