d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1450451452453454805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 2 2012 11:55am
Quote (The_White_Stig @ May 2 2012 05:53pm)
Celnosc hmmm, cichy zabil kogos z ponad 500 m wiec nie jest zle. :D


:DDDDDDD
kupuje ;d
/e epicko wjebalem ise a-20 w mardera obok ktorego stalo z 6 czolgow i odrazu "noob" :D
/e2 strzelac burzacymi trollgunem? cuz ma niewiele mniejsza penetracje a dmg w chuj :(

This post was edited by kacperq on May 2 2012 12:02pm
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
May 2 2012 12:07pm
Quote (kacperq @ May 2 2012 06:55pm)
:DDDDDDD
kupuje ;d
/e epicko wjebalem ise a-20 w mardera obok ktorego stalo z 6 czolgow i odrazu "noob" :D
/e2 strzelac burzacymi trollgunem? cuz ma niewiele mniejsza penetracje a dmg w chuj  :(


Tylko burzace (ew gold).
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
May 2 2012 12:09pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 2 May 2012 20:07)
Tylko burzace (ew gold).


Dokladnie, ap ladujesz jak masz full skupiony celownik i masz tyl badz bok czolgu.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 2 2012 12:16pm
Zajebalem z 544 metrow innego kw, ale to jest czysty fart, wiadomo. Aczkolwiek widok epicki.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 2 2012 02:31pm
Quote (Saygon @ May 2 2012 06:16pm)
Zajebalem z 544 metrow innego kw, ale to jest czysty fart, wiadomo. Aczkolwiek widok epicki.


podpisz mi sie na gasienicy :drool:


ponawiam pytanie o arty jaka grac
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 2 2012 02:36pm
Quote (kacperq @ 2 May 2012 22:31)
podpisz mi sie na gasienicy :drool:


ponawiam pytanie o arty jaka grac


261 jest sweetasna.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 2 2012 02:37pm
Quote (Saygon @ May 2 2012 08:36pm)
261 jest sweetasna.


tzn ktore drzewko? ruskie,szwabskie, amerykonskie
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 2 2012 02:38pm
Quote (kacperq @ 2 May 2012 22:37)
tzn ktore drzewko? ruskie,szwabskie, amerykonskie


Radzieckie, w imie wujka stalina. Zajebiscie celna, ale maly dmg i maly splash. I najlepszy rof.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 2 2012 02:41pm
Quote (Saygon @ May 2 2012 08:38pm)
Radzieckie, w imie wujka stalina. Zajebiscie celna, ale maly dmg i maly splash. I najlepszy rof.


rof?
a ktore najwiekszy dmg? cuz zebym one hit one kill robil? :X
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
May 2 2012 02:43pm
Quote (kacperq @ May 2 2012 09:41pm)
rof?
a ktore najwiekszy dmg? cuz zebym one hit one kill robil? :X

gerowskie >
Go Back To Polska Topic List
Prev1450451452453454805Next
Add Reply New Topic New Poll