☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev
1
450
451
452
453
454
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 147870
Replies: 8046
Track Topic
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#4511
May 2 2012 11:55am
Quote (The_White_Stig @ May 2 2012 05:53pm)
Celnosc hmmm, cichy zabil kogos z ponad 500 m wiec nie jest zle.
:DDDDDDD
kupuje ;d
/e epicko wjebalem ise a-20 w mardera obok ktorego stalo z 6 czolgow i odrazu "noob"
/e2 strzelac burzacymi trollgunem? cuz ma niewiele mniejsza penetracje a dmg w chuj
This post was edited by kacperq on May 2 2012 12:02pm
NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
3.43
#4512
May 2 2012 12:07pm
Quote (kacperq @ May 2 2012 06:55pm)
:DDDDDDD
kupuje ;d
/e epicko wjebalem ise a-20 w mardera obok ktorego stalo z 6 czolgow i odrazu "noob"
/e2 strzelac burzacymi trollgunem? cuz ma niewiele mniejsza penetracje a dmg w chuj
Tylko burzace (ew gold).
The_White_Stig
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold
:
143.00
Warn: 30%
#4513
May 2 2012 12:09pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 2 May 2012 20:07)
Tylko burzace (ew gold).
Dokladnie, ap ladujesz jak masz full skupiony celownik i masz tyl badz bok czolgu.
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#4514
May 2 2012 12:16pm
Zajebalem z 544 metrow innego kw, ale to jest czysty fart, wiadomo. Aczkolwiek widok epicki.
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#4515
May 2 2012 02:31pm
Quote (Saygon @ May 2 2012 06:16pm)
Zajebalem z 544 metrow innego kw, ale to jest czysty fart, wiadomo. Aczkolwiek widok epicki.
podpisz mi sie na gasienicy
ponawiam pytanie o arty jaka grac
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#4516
May 2 2012 02:36pm
Quote (kacperq @ 2 May 2012 22:31)
podpisz mi sie na gasienicy
ponawiam pytanie o arty jaka grac
261 jest sweetasna.
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#4517
May 2 2012 02:37pm
Quote (Saygon @ May 2 2012 08:36pm)
261 jest sweetasna.
tzn ktore drzewko? ruskie,szwabskie, amerykonskie
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#4518
May 2 2012 02:38pm
Quote (kacperq @ 2 May 2012 22:37)
tzn ktore drzewko? ruskie,szwabskie, amerykonskie
Radzieckie, w imie wujka stalina. Zajebiscie celna, ale maly dmg i maly splash. I najlepszy rof.
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#4519
May 2 2012 02:41pm
Quote (Saygon @ May 2 2012 08:38pm)
Radzieckie, w imie wujka stalina. Zajebiscie celna, ale maly dmg i maly splash. I najlepszy rof.
rof?
a ktore najwiekszy dmg? cuz zebym one hit one kill robil? :X
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#4520
May 2 2012 02:43pm
Quote (kacperq @ May 2 2012 09:41pm)
rof?
a ktore najwiekszy dmg? cuz zebym one hit one kill robil? :X
gerowskie >
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
450
451
452
453
454
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact